Töötoad “Kuidas ühendada emadus ja eneseteostus? ÕNNELIK EMA 2.0” (salvestused)

29.00 

Veebikohtumised toimusid Zoom keskkonnas 20. detsembril  ja 3. jaanuaril ning jäävad järelvaadatavaks kuni 29. veebruarini 2024.

Emade ja naiste coach Mariliis Lukk viib läbi kahest töötoast koosneva emaduse ja eneseteostust ühendava koolituse. 

Töötoad on erilised just seetõttu, et on kujundatud mõeldes emadele arvestades nende väljakutseid igapäevaelus.

Töötoad on coachingul meetodil põhinevad ning on 80% praktilised!

Töötubades saad selgust: 

🔹 Mis on see, mida Sa päriselt tahad ja millele soovid keskenduda 2024. aastal?

🔹 Kuidas laste kõrvalt saavutada oma unistused ja eesmärgid?

🔹 Kuidas püsida pühendunud terve aasta hoolimata langustest?

🔹 Saad vastused oma küsimustele seoses eesmärkidega: miks teha?, kuidas teha?, mida teha?, kellega teha? jne. 

Töötubade lõpuks on Sul:

🔹 selge, struktureeritud ülevaade, mis oli tähistamist ja tänulikkust väärt 2023. aastal;

🔹 selgus ja esimesed sammud, kuidas liikuda oma unistuste ELU poole 2024. aastal;

🔹 mitmed praktilised, koheselt rakendatavad tööriistad, kuidas emadusse mitte ära kaduda;

Tegemist on lahenduskeskse coachingu töötoaga, mis tähendab, et me ei keskendu probleemile ja tekkinud takistuste juurte analüüsimisele, vaid otsime võimalikke lahendusi tulevikus kasutades väljakutset kui võimalust. 

Ehk et coachina aitan Sul leida lahendused enda unistuste ja eesmärkide elluviimiseks enda seest nii, et Sinu lapsed, perekond ja Sinu suhted ei kannataks. 

Ma aitan Sul mõista, miks ja mida Sa päriselt soovid ning töötubades saad juba astuda ka esimesed sammud nende suunas.

⏰ MILLAL?

  • Töötuba “Kuidas ühendada emadus ja eneseteostus? ÕNNELIKU EMA 2.0 töötoad” I osa toimus reaalajas 20.12.2023. Salvestus jääb järelvaadatavaks kuni 29.02.2024.
  • Töötuba Kuidas ühendada emadus ja eneseteostus?” ÕNNELIKU EMA 2.0 töötoad” II osa toimus reaalajas 03.01.2024. Salvestus jääb järelvaadatavaks kuni 29.02.2024.

👭KELLELE MÕELDUD?

Töötoad on mõeldud emadele, kes soovivad laste kõrval ellu viia oma eesmärke ja unistusi arvestades just emade väljakutseid igapäevaelus.

💶 MAKSUMUS

ötubade maksumus 29 €

* Töötubade salvestused on järelvaadatavad kuni 29. veebruarini 2024.

* Raha tagasi garantii! Kui Sa ei ole veebikohtumistega rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

NB! Pärast ostu sooritamist tulevad Sulle meilile edasised juhised. Palun piilu ka oma postkasti müügikaustadesse ja igaks juhuks ka rämpsposti. Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫Kes on emade ja naiste coach Mariliis Lukk?

Olen kolme väikelapse ema ning olen omal nahal kogenud, et enda ümbritsemine teiste emadega on aidanud mul end vähem eraldatuna ja üksi tunda. Üksteisega rääkimine muutustest, mida olen läbinud alates rasedusest ja sünnitusest – emotsionaalselt ja füüsiliselt – on olnud ülioluline, et leida tuge minu emotsionaalsele ja füüsilisele heaolule, vaimsele tervisele ja muule.

Hetkel olen läbimas ICF coachingu kursust, 2023. aprillis lõpetasin 7-kuulise mentorlusprogrammi “Tulemuslik mõtlemine” Kai Oja juhtimisel, olen osalenud kümnetel Eric Edmeadsi enesearengukoolitustel, läbinud TMK (Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursust) ning lõpetasin 2021 kevadel NLP (Neurolingvistilise Programmeerimise) praktiku kursuse. Lisaks on mul magistrikraad organisatsioonikäitmises. Olen tohutu enesearengu fänn ja toetan igapäevaselt peresid ja naisi ning olen raamatu “Väljapääs minevikust. Anna oma ELULE uus tähendus” autor.