Allahindlus!

Paberraamat “Väljapääs minevikust. Anna oma ELULE uus tähendus.”

17.95 

Category: Tag:

Iga naine on väärt, et olla õnnelik. Iga mees on väärt õnnelikku naist. Iga laps on väärt õnnelikku ema. 

See raamat on naistele ja emadele, kellele tundub, et minevik takistab neil elamast elu, mida nad tegelikult sooviksid, takistab olemast naine ja ema, kes nad tegelikult olla sooviksid. 

Lisaks autori isiklikule loole on raamatusse koondanud juhised, kuidas oma minevikuga mitte ainult toime tulla, vaid sellest terveneda, see oma kasuks pöörata.  See raamat aitab ületada enda hirmud ja püsida teadlikult elus, mis on praegu. 

Raamat viib Sind teekonnale, kus ükski minevikusündmus ei piira Sinu tänast õnne.

Autori enda kogemuslugude ja mitmekümnetel koolitustel õpitud teadmiste põhjal on raamatusse kokku pandud teemad, millest loobuda selleks, et olla õnnelikum naine ja ema. 

 • Püsi olevikus. 
 • Ela julgelt.
 • Mõista ennast.
 • Võta vastutus.
 • Arenda enda andeid ja tugevusi. 
 • Ole enda vastu lahke.
 • Pane aeg enda kasuks tööle. 
 • Arenda endas meelerahu. 
 • Loo oma kogukond. 
 • Haara tegelik kontroll.
 • Muuda olukorda või suhtumist.
 • Keskendu võimalustele.
 • Andesta.
 • Usalda.
 • Õpi kohanema.

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

AUTORIST

Mariliis Lukk on pärit väikelinnast Võrust, kelle lapsepõlv koos alkohoolikust ja vägivaldse isaga jättis naisele jälje kogu eluks ning takistas tal elamast täisväärtuslikku elu. Kuniks ta otsustas võtta vastutuse enda elu eest ning lõpetada oma hädades vanemate jt. süüdistamise. 

Mariliis on tänaseks kolme lapse ema, kes on pühendunud naiste ja emade toetamisele läbi omanimelise Mariliis Lukk Coching brändi aidates naisel leida üles enda sisemine sära ja enesekiddlus. 

Raamatu tagasisided:

INGA

Raamatu autor on nii ausalt ja ehedalt oma elulugu kirja pannud, et nii mõneski kohas tuli pisar silma. Aga see positiivsus, teiste mõistmine teeb selle raamatu eriti südamlikuks ja õpetlikuks. Nende lugude jagamine lähendab naisi veel rohkem ja motiveerib elus luua õiget mina pilti iseendana, naisena ja emana.

KRISTIN

See raamat toetab uskumust, et iga naine võib olla õnnelik, kui ta seda ise tahab. Oluline pole vanus, staatus, nahavärv, amet. Õnnelik olla see on eluviis, mida peaks kogema iga ema ja naine. Siit leiad toetuse ja alustala. Ole õnnelik!

Ilus ja aus raamat emadusest, lapsepõlvest, ettevõtlusest ja kogu elust. Paneb kaasa mõtlema, kaasa naerma ja kaasa nutma. Päris elu kogu oma eheduses. 

MERILI

Raamatut lugedes võid nii mõneski peatükis leida killukese iseendast ning avastada, et sa ei ole üksi. See raamat aitab astuda esimese sammu õnnelikuma naise ja ema suunas. Raamat aitab sul teadlikult endale teadvustada mis on need aspektid sinu elus, mis on veidi tahaplaanile jäänud, mis vajaksid rohkem tähelepanu ning mida sa juba praegu teed hästi. See on raamat, mille juurde võid aeg-ajalt taas tagasi tulla ning lugeda mingeid teemasid uuesti, et leida endas taas motivatsiooni ning suunata end taas õigele rajale. Rajale, mille lõpus ootab õnnelik Sina.

KELLI

Lihtne, siiras ja aus lugemine, nii mõneski lõigus tekkis äratundmine,samastumine ja mõistmine. Aitäh et jagad enda emaks/naiseks olemise ilu ja valu ning annad mitu võimalikku suunda leidmaks enda potensiaal ja Mina.

ELE-ANNE

See on väga avameelne ja aus raamat, mis puudutab teemasid, mida paljud ei julge rääkida või tunnistada (nii nt läbielatu kui ka oma tunnete ja mõtete osas). Leidsin siit palju asju, millega oli hea samastuda ja mitmeid kohti endas, mida saaksin parandada. Seda raamatut lugedes muutusid minu jaoks mitmed seisukohad, millele varem polnud sügavuti mõelnudki. Usun, et kui neid järgida, siis on kõigil võimalik olla hoopis muretumad ja enesekindlamad naised ja emad. (Ei soovi koos nimega avaldamist)

MERLE

Väga mõnus ja kerge lugemine. Kuidagi hea tunne oli seda lugeda ja saada kinnitust oma vaadetele ja tõekspidamistele. Leidsin väga palju uusi vaatenurki, kuidas oma elu õnnelikumaks muuta.

KAIDI

Seda raamatut võiksid lugeda kõik naised (tegelikult miks mitte ka mehed), kes soovivad muuta oma mõttemaailma märkamaks ja tunnetamaks õnne enda ümber, kuidas olla olevikus ja loobuda minevikust, loobuda oma kammitsaist. See on raamat ühe naise ja ema kogemuslugudega, kuidas tema ajapikku vabanes/loobus (ja vabaneb ka edaspidi) mõtetest ja minevikutaakadest ja on nüüdseks leidnud endas väe ja õnne. Pidades seejuures kõige tähtsamaks iseennast, sest see on kõige alus, eneseusaldus on vundament ja kunagi pole liiga hilja selle tugevdamiseks, kuid parim hetk on just praegu.

POLINA

Korduvalt tulid pisarad silma, korduvalt tuli naerupahvakuid, tuli ette ahhaa-momente ja taipamisi ning paratamatult ka “ma ju juba tean seda” tunnet. Sellest viimasest pean nüüd lahti saama ja rohkem tegutsema hakkama!

LIISA

Mariliis on kirjutanud olulistel teemadel, mis puudutab paljusid naisi ja emasid. Meie minevikud on erinevad ja erilised, kuid me oleme olevikus koos ja on väga oluline, et me hoiame kokku, me toetame ja oleme olemas teistele naistele.

Abi küsida on alati raske, kuid siit raamatust saab ehk alguse midagi uut, midagi teistmoodi, et minna edasi julgema, parema ja veel ägedama naisena.

PIIA

Kallis Mariliis, sinu raamat kõnetas mind väga ja saan aru, et see muutus mida meie põlvkond läbi teeb on suur ja muutused kohati isegi drastilised. See on väga toetav lugeda, et meil on sarnade mured ja rõõmud ja argipäev. Sisuliselt ei olnud ühtegi peatükki, kus ma ei samastunud sinuga või ei tundnud kontakti.  See on väga armas, et sa oled sellise raamatu kirjutanud ja see toetab, meie ja ka järgmiste põlvkondade emasid. Kallis oled 🙂

TRIIN

Olen Mariliisi tegemisi jälginud juba mitu aastat ja ma olen alati imetlenud seda, et ta on aus. Aus, et rääkida lisaks rõõmule ka ebaõnnestumistest. Mingil põhjusel on meie ühiskonnas emadust ümbritsemas mingi suur hele mull täis ainult täiuslikke lapsevanemaid täiuslike kasvatusmeetoditega ning sotsiaalmeedia paneb sellele aina vunki juurde. Ärge mõistke mind valesti, ma jumaldan oma lapsi ning olen nende nimel ilmselt kõigeks valmis. Aga igapäevaelu väikelastega (ja hiljem teismelistega) on väga kurnav ning meil emadena on oluline teada, et me ei ole selles üksi. Ja Mariliisi raamat seda meile meelde tuletabki – me kõik oleme inimesed. Ja kahtluse korral, mida valida, vali alati rõõm.