Allahindlus!

E-maili teel toimuv väljakutse “Kuidas lõpetada laste peale karjumine?”_(iseseisvalt läbitav)

27.00 

Kas oled end kunagi tundnud “halva” lapsevanemana, kes karjub tihti oma laste peale, on väsinud ja tüdinud lõpututest nääklustest lastega ning tihti ei naudi lapsevanemaks olemise teekonda?

21-päevane e-maili teel toimuv väljakutse aitab Su sellest olukorrast välja!

Täna võin öelda, et karjuvast lapsevanemast on võimalik lihtsate, igapäevaste praktiliste ja teadlike tegevuste abil üsna kiiresti välja saada. 

Olen oma kogemused 3 lapse emana ning kümnete ekspertide kogemused kokku pannud üheks 21-päevaseks väljakutseks, et saaksid lastega vastastikku austava ja rahumeelse suhte, ilma pidevalt karjumata ja ähvadamata. 

Sul pole vaja teha muud, kui järgneva 21 päeva jooksul avada oma postkast ning lugeda üks 5-15 minutiline e-mail läbi ning panna koheselt oma elus praktikasse. *Mõnel päeval saad ka videosisu boonuseks.

VÄLJAKUTSE ON ÜLES EHITATUD JÄRGIDES KOLME PÕHIMÕTET:

 1. Enese reguleerimine
 2. Sideme loomine
 3. Juhendamine, mitte kontrollimine

MIDA VÄLJAKUTSE TÄPSEMALT SISALDAB?

21-päevane väljakutse koheselt rakendatavate praktiliste tööriistadega, mis aitavad lõpetada laste peale karjumise sisaldab:

 • 21 e-maili praktiliste ja koheselt ellu rakendatavate tööriistadega, kuidas lõpetada laste peale karjumine.
 • Ühe kirja pikkus lugemiseks on ca 5 – 15 minutit. 
 • Praktikasse panek ja harjutuste kohene rakendamine sõltub sinu enda panusest – igapäevaselt kuni 15 minutit. 
 • BOONUS 1 – “Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukonnaga liitumine 1 kuu tasuta (väärtus 19 €)
 • BOONUS 2 – videolõik (24-minutit) Lagle Reinupiga “Kuidas lapsevanemana paremini iseenda viha kontrollida?” (väärtus 12 €) 
 • BOONUS 3 – Printimiseks ja täitmiseks vanema-lapse hea suhte diagramm (väärtus 15 €) 
 • Eluaegne ligipääs väljakutse materjalidele (v.a. veebiloeng).
 • NB! Väljakutse on anonüümne – ei ole ühtegi avalikku gruppi jms. See tähendab, et saad ise turvaliselt ja hinnangutevabalt muutusi luua.

Saad väljakutse läbida läbida endale sobivas tempos, sest kirjad jäävad Sulle alatiseks. 

💶 MAKSUMUS

Väljakutse maksumus on soodushinnaga 27€ (väärtus 59 €). 

* Raha tagasi garantii! Kui Sa ei ole väljakutsega rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

NB! Pärast ostu sooritamist tulevad Sulle meilile edasised juhised. Palun piilu ka oma postkasti müügikaustadesse ja igaks juhuks ka rämpsposti. Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

Väljakutse on läbinud tänaseks ligi 400 lapsevanemat!  Tagasisided varasemalt osalenutele: 

⭐⭐⭐⭐⭐

Näited, mida kasutasid kirjade koostamisel ja see, et need olid elulised näited. Evelii

⭐⭐⭐⭐⭐

Vajalik, inimlik ja elust enesest. Elulised näited ja asjalikud juhtnöörid. Siret

⭐⭐⭐⭐⭐

Praktilised tegevused, mida rakendada igapâevaselt. Need näited toetasid täiega. Isegi kui hakkasin reageerima, siis tuli meelde ja muutsin suhtumist ja lähenemist. Hanna

⭐⭐⭐⭐⭐

Meeldis, et ei olnud pikad kirjutised ning oligi reaalselt aega neid läbi lugeda ja need omakorda oma peast läbi lasta,et kuidas oma peres kasutada. Marite

⭐⭐⭐⭐⭐

Väga head näited, elust enesest. Tuli oma lapsepõlv väga sageli meelde. Kus enesehinnang oli mutta tambitud. Tundsin ennast tunnustatud, et ma olen hea ema ja abikaasa. Olen õigel teel. Enesekindlus on tõusnud teie varasemaid väljakutseid kuulates, lugesin teie raamatut ja nüüd see väljakutse. Angela

⭐⭐⭐⭐⭐

Lihtsus ja, et sain fookust ühel asjal/teemal hoida ja et tegin seda justkui omas tempos. Muidu kui väljakutse juurde käib ka mingit laadi grupisuhtlus, siis kipun seal teiste lugusid lugedes iseennast ära kaotama ja väljakutse läbimine ei ole nii kontsentreeritud. Teiste lood on lihtsalt nii-nii huvitavad, aga praegu sain keskenduda iseenda ja oma lapse lugudele ning sinna kõrvale Sinu kirjade (kogemuste, sh lugude) tuge, äratundmismomente. Katri 

⭐⭐⭐⭐⭐

See, et alati oli võimalus vastu kirjutada ja küsimusi esitada. Ehk siis toetus 🙂 Maarja

⭐⭐⭐⭐⭐

Toetavad kirjad ja meeldetuletused. Maiken

⭐⭐⭐⭐⭐

Mulle meeldis väga väljakutse ülesehitus, mis oli stiilipuhas ja lihtne, ilma liigse kribu-krabuta, mis võiks fookust ära viia või laiali tirida. Sain keskenduda ühele asjale korraga. Hommikul lugesin esimeste asjade seas väljakutse kirja ja siis sain päeva jooksul olukordadega kokku puutudes püüda loetut rakendada või märgata või teadmiseks võtta. Katri

👩‍🏫Kes on emade ja naiste coach Mariliis Lukk?

Olen kolme väikelapse ema ning olen omal nahal kogenud, et enda ümbritsemine teiste emadega on aidanud mul end vähem eraldatuna ja üksi tunda. Üksteisega rääkimine muutustest, mida olen läbinud alates rasedusest ja sünnitusest – emotsionaalselt ja füüsiliselt – on olnud ülioluline, et leida tuge minu emotsionaalsele ja füüsilisele heaolule, vaimsele tervisele ja muule.

Hetkel olen läbimas ICF coachingu kursust, 2023. aprillis lõpetasin 7-kuulise mentorlusprogrammi “Tulemuslik mõtlemine” Kai Oja juhtimisel, olen osalenud kümnetel Eric Edmeadsi enesearengukoolitustel, läbinud TMK (Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursust) ning lõpetasin 2021 kevadel NLP (Neurolingvistilise Programmeerimise) praktiku kursuse. Lisaks on mul magistrikraad organisatsioonikäitmises. Olen tohutu enesearengu fänn ja toetan igapäevaselt peresid ja naisi ning olen raamatu “Väljapääs minevikust. Anna oma ELULE uus tähendus” autor.