Isetegemine pakub nii suurele kui ka väikesele siirast rõõmu ning võimalust ennast teostada. Kui pere võtab ette ühiselt midagi oma kätega valmis teha, siis loob see pereliikmete vahel veel paremat kontakti ja soojust.

Oma perega meisterdama oled oodatud 20. jaanuaril kell 11:00 Perepäevale “Kingi aega!”, kus saate teha päris ise ühe ägeda unenäopüüdja 😉

Tundi juhendab nobedate näppude ja vahvate ideedega Piret Kriisa.

 

Aga kui kogu pere tulla ei saa, siis…
… kas võin meisterdama tulla ainult mina koos lapsega?
MUIDUGI!

… kas võin meisterdama tulla koos kõigi oma lastega?
MUIDUGI!

… kas meisterdama võivad tulla ka vanavanemad koos lapse/lastega?
MUIDUGI!

Loovtundi võivad tulla kõik olenemata vanusest 🙂

Kõiki meisterdamishuvilisi peresid hellitab toodetega sarjast Puhas Loodus ja Limpa. Iga pere saab kaasa kinkekoti Puhas Loodus ja Limpa toodetega 🙂

Tundi juhendab tõeline meisterdamishoolik Piret Kriisa. Pireti kohta saad rohkem teada siit!

Loe ka meie varasemat blogipostiustKuidas saab vanem abiks olla lapse loovuse avastamise ja avardamise teekonnal.”

Perepäeva alale sissepääs on TASUTA ning sealt leiad sa otse Kariibidelt siia tulnud Jack Sparrow ja Bella muinasjutust “Kaunitar ja Koletis”. Lapsed saavad vahvaid näomaalinguid teha lasta ning kätt proovida origamide meisterdamises. Kohapeal on olemas mängutuba, kus saab mürgeldada ja mänguasjadega mängida. Garderoobi uuendust leiad esimese korruse täikalt. Perepäeval on olemas kohvik, kus suuremad saavad keha kinnitada ja päris pisikestele on selle jaoks ema-lapse tuba.

Error: Contact form not found.

Pileti eest saab osa võtta meisterdamistunnist, loengutest, tervele perele mõeldud treeningutest. Päeva tipphetk saabub 17.30, mil lavale astub mustkunstnik, kes paneb ahhetama nii suure kui ka väikese????.

Tutvu Perepäeva kavaga siin ning selleks, et töötubades endale koht kindlustada vali endale pilet siit! Kõigi pileti ostnute vahel paneb meie suursponsor Fra Mare Thalasso Spa Hotel välja superpaketi väärtuses 150€. Loosis osaleda saad siin!

Küsimuste korral saad meiega ühendust võtta Facebook’i kaudu või helista Mariliis’ile +372 527 0882.

Kohtumiseni juba järgmisel laupäeval – 20.01.2018!

 

 

Toimetanud Elerin Helmeste

Recommended Posts