Perepäeva programm on täispikitud vahvaid ja elamusi pakkuvaid tegevusi. Tutvu lähemalt ja vali välja just need tegevused, milles tingimata soovid osaleda. Täpsemad kirjeldused selle kohta, mis tunnis toimub ja mida kaasa vaja võtta leiad sellest postitusest!

Tähtis on ka see, et Perepäeva üritus on ????SOKIPIDU????. Selleks, et meie pisikesed saaksid vahepeal puhta põranda peal nelivedu teha, palume arvestada sellega, et üleriided ja välisjalatsid jätame sissepääsu juures olevasse garderoobi. Soovi korral võtke vahetusjalanõud kaasa. 🙂

Kõikides tundides aitab janu kustutada Vichy vesi, kuid soovi korral võta ka enda veepudel kaasa 🙂

TUNDIDE KIRJELDUSED: 

Meisterdamistund kogu perele – juhendaja Piret Kriisa

Kell 11.00 Meisterdamistoas

Error: Contact form not found.

Tunni kirjeldus:
Meisterdamistunnis valmib kaks toredat projekti:
unenäopüüdja ja lisaks üks suur maalimistöö, mis jätab kõik puhtaks! ???? Tule terve perega! 

Meisterdamistundides osalevaid peresid hellitab Orto Puhta Looduse ja Limpa kinkekott, millest leiab mitu head toodet, mida terve perega jagada!


Beebifitness –  juhendaja Triinu Spriit
Kell 11.00 kõndivad lapsed
Kell 12.00 roomavad ja pisemad beebid
Lumememme saalis

Beebifitness kõndivad lapsed – tunni kirjeldus:
Tunnis me teeme kõiksugu aktiivseid tegevusi, mis on lastele eakohased – jookseme, hüppame, ronime, mängime palli ja erinevaid tasakaaluharjutusi. Kõikides tegevustes on vanemad aktiivselt kaasatud.

Kaasa: Riietuda sportlikult ja kaasa võtta joogivett. Lapsed on valdavalt paljajalu.

Beebifitness roomavad ja pisemad beebid – tunni kirjeldus:
Lapsevanemaid õpetatakse läbi puudutuste  ja võimlemisharjutuste paremini tundma beebit ja oma keha. Vanematele annab tund juurde kindlustunnet lapsega julgemalt mängida ja lapsel aitab võimlemine kaasa eakohasele motoorsele arengule. Tunnis on tantsu, võimlemist, venitusi, massaaži ja lõõgastust.

Kaasa: Beebidele selga pika varrukaga bodi, jalga püksid ja sokid, varumähkmed, alustekk ja lemmiklelu. Vanematele sportlik riietus, tossud, väike treeningrätik ja joogivesi. Kellel on olemas kandelina või kandekott, võta see palun julgelt beebifitnessi tundi kaasa!

Iga osaleja saab kaasa kinkekoti Põnn toodetega 🙂


Beebiootel emade võimlemine – juhendaja Triinu Spriit
Kell 14.00 – Lumememme saal

Tunni kirjeldus:
Lapseootuse perioodil soovitavad ämmaemandad liikuda, sest  mõõdukas füüsiline koormus aitab sünnitusele kaasa. Kerge võimlemine raseduse ajal aitab leevendada ja ennetada rasedusvaevusi, näiteks vähendada vaagnapiirkonna pingetunnet ja seljavalu.

Kaasa: Jooga või võimlemismatt ning tekk või pleed, mida lõdvestuseks peale panna.


Laste ZUMBA – juhendaja Kerttu Tänav
Kell 11.00 laste Zumba 3-6 a
Kell 12.00 laste Zumba 7-12 a
Päikesesaalis

Tunni kirjeldus:
Tund laste Zumbaga on justkui lõbus ja energiline tantsupidu, kus tutvume erinevate rütmidega. Seejuures õpib laps ka palju uut tantsuvälist, alates geograafiast (a la “täna sõidame üle ookeani lennukiga Columbiasse, vaatame kaardilt, kus see asub!, ja õpime Cumbia tantsu”) kuni keelteni (“hispaania keeles loeme uno-dos-tres” ja inglise keeles hüppame “jump”).  Zumba programm lastele inspireerib väikseid tüdrukuid ja poisse end liikumise ja mängu kaudu väljendama, arendab koordinatsiooni, vastupidavust, rütmitunnetust, esinemisjulgust ja meeskonnatöö oskust. Laste Zumba tunnis võib iga laps tunda end nii staarina kui ka osana vahvast meeskonnast ning tund sisendab alati igale lapsele positiivset energiat ja eneseteostusest ning pingutusest tulenevat uhkustunnet.

Kaasa: Riietuda sportlikult ja kaasa võtta joogivett. Kindlasti tennised või tossud jalga (paljajalu ei ole mugav).


Lastejooga – juhendaja Mirell Merirand
Kell 15.00 lastejooga 6-12aastastele lastele
Kell 16.00 lastejooga 2-5aastastele lastele
Päikesesaalis

Tunni kirjeldus:
Lastejooga tunni ülesehitus ei pruugi esmapilgul tavapärast joogatundi meenutada, sest tunni peamised loojad on lapsed – kes loovad palju naeru, mängu ja tegevusi, mis tunduvad just sellel hetkel õiged ja vajalikud (k.a. joonistamine, meisterdamine, voltimine). Õpetaja roll on luua ruum, võimalused ja usaldusväärne õhkkond, et nad tunneksid ennast turvaliselt ja toetatult.

Tunnis järgime kundalini lastejooga head praktikat: üksteisega tutvumine, sissehäälestus, tunnete jagamine, soojendusharjutused, hingamisharjutused, füüsilised harjutused (läbi erinevate muinasjuttude või mängude), lõdvestus ja väljahäälestus. Igale vanusegrupile on võimetekohased harjutused.

Kaasa: Selga mugavad riided, lapsed on valdavalt paljajalu, pudel vett. Lapsel võib lisaks kaasas olla ka väike pehme mänguasi.

Vaata ka joogatunni ägedat videot!

https://www.facebook.com/peetribeebiklubi/videos/1544657085572046/?active_tab=discussion&__xt__=33.%7B%22logging_data%22%3A%7B%22profile_id%22%3A%22376852266101517%22%2C%22event_type%22%3A%22clicked_view_event_posts%22%2C%22impression_info%22%3A%22eyJmIjp7Iml0ZW1fY291bnQiOiIwIn19%22%2C%22surface%22%3A%22www_events_permalink%22%2C%22interacted_story_type%22%3A%221058178634193603%22%2C%22session_id%22%3A%22b616b85c99733fb9dda39e8561c46a46%22%7D%7D


Võimlemised Vello Vaheriga
Kell 15.00 roomavad ja pisikesed beebid
Kell 16.00 kõndivad lapsed
Aulas

Tunni kirjeldus:
Väikelaste võimlemistunnis teevad emad – isad harjutusi koos oma lastega. Tunni alustuseks toimub kümmekond minutit soojendust. Siis harjutused maa ja taeva vahel ehk lapsed pannakse lendama. Tunni lõpetuseks lihtsamad harjutused ja natuke sellist poolmüramist. Võimlemise vahele pikitakse ka mõned tähtsad elutõed.

Kaasa: Lapsele selga mugavad riided – soovitavalt mitte liiga laiad, et oleks mugav last õhku visata ja püüda (et käsi ei takerduks riiete taha), vanematele samuti mugavad trenniriided, mis lubaks mugavat liikumist, pudel vett.

Iga osaleja saab kaasa kinkekoti Põnn toodetega 🙂


Mustkunstiteatri etendus
Algus täpselt kell 17.30
Aulas
PS – Hilinejaid saali ei lubata!

See on parim klassikaline mustkunst igale maitsele, uskumatud illusioonid, närvekõditavalt ohtlikud numbrid, humoorikas publiku kaasamine ja loomulikult mustkunstniku Fred-Erik Johansoni filigraanselt viimistletud esitus.  Trikkide läbiviimisel abilised lavale teretulnud, aga ainult juhul kui mustkunstnik ise neid kutsub.

NB! Etenduse ajal on filmimine keelatud! Palume vanematel jälgida oma lapsi, et keegi lavale ei jookseks. Mujal saalis võivad lapsed ikka ringi liikuda 🙂


Loeng: “Laste sisemise vabaduse arendamine”
Kell 13.00 Päikesesaalis

Jututoa pikkus on 45 minutit, pileti eest saab lunastada loengukoha ühele huvilisele. Laste sisemise vabaduse arendamise jututoas räägime laste kasvatamisest. Arutleme teemadel, kuidas kasvaksid meie lastest ausad, vastutustundlikud, endast ja teistest hoolivad julged inimesed, kes usaldaksid elu.


Loeng: “Sina, Mina ja Meie”
kell 14.00 Päikesesaalis

Kohtumise pikkuseks on 60 minutit, pileti eest saab lunastada loengukoha ühele huvilisele. Kõik, mis loengus räägitakse on konfidentsiaalne. Leiame vastused küsimustele:

  • Millises paarisuhte faasis parasjagu olete?
  • Mis on võimuvõitlus ja konflikt ning miks neid vaja on?
  • Millised on võimalikud lahendused?
  • Miks on vaja teineteist päriselt kuulata?

Kohtumise jooksul vaatame õpetlikke videosid ning teeme praktilisi ja lõbusaid harjutusi – ikka selleks, et mõista paremini paarisuhte olemust ja võtta endaga kaasa mõni nipp või uus oskus.

Kui oled tulnud Perepäevale koos lastega, siis loengu ajaks saavad lapsed minna origamisi meisterdama või mängutuppa koos teise vanemaga.


Loeng: “Mida teha, kui laps ei kuula sõna ja Sinu mõistus on otsas?”
kell 15.30 Päikesesaalis.

Loengu pikkus on 1,5 tundi, pileti eest saab lunastada loengukoha ühele huvilisele.

Loeng on just Sinu jaoks kui:

  • oled ennast tundnud abitu ja vihasena kui laps jonnib;
  • oled tundnud end liiga leebe ja järeleandlikuna või siis hoopis liiga karmina;
  • oled tundnud end süüdi, kui oled lapsega olnud liiga kärsitu või kehtestav;
  • kahtled, millises olukorras missugune käitumisviis valida;
  • ei tea kuidas kehtestada turvalised piirid.

Tunni ülesehitus on nii seatud, et esimesed 45 minutit on loengu osa ja teised 45 minutit on planeeritud grupinõustamiseks. Seega oleks hea enda jaoks olulised teemad-küsimused varem valmis mõelda, sest loengu teises pooles on sul vaba voli neid küsida. Kõik, mis loengus räägitakse ja isiklikud kogemused, mida jagatakse, on konfidentsiaalsed.

Kui oled tulnud Perepäevale koos lastega, siis nemad saavad loengu ajal nautida mõnda muud Perepäeva toredat tegevust koos teise vanemaga.


Bella ja Jack Sparrow
Kell 12.00-14.00 Aulas

Plaanis on maha matta hiigelsuur varandus ning Jackil on abi vaja aardekaardi joonistamisel. Bella joonistab kõigile soovijatele imelisi näomaalinguid ja vigurõhupallidest luuakse ägedaid kujukesi!
Vaata ka nende vahvat videot!

🧡 Perepäev "Kingi aega!" algab kell 11.00 💛💫 Jack Sparrow ja Bellaga kohtud kell 12.00 💫💎 Plaanis on maha matta hiigelsuur varandus 👑💰🗝️ ning Jackil on abi vaja aardekaardi joonistamisel.🌺 Bella joonistab kõigile soovijatele imelisi näomaalinguid 🙃 ja vigurõhupallidest luuakse ägedaid kujukesi ☺️

Posted by Pesapuu Perekeskus on Neljapäev, 11. jaanuar 2018


Origamide meisterdamine
14.00 Aulas

Värvilised paberid ootavad lapsi, et nendest lihtsate voltimistehnikatega toredaid loomi ja kujundeid luua. Kõik saavad hakkama!


Mängutuba
Avatud terve Perepäeva vältel!

Meie vahvast mängutoas saab liumäest alla lasta, mänguautoga sõita, tunnelist läbi pugeda, telki pugeda ja valmis joonistada mõni ilus pilt perepäevast!


Ema ja lapse tuba on avatud terve Perepäeva vältel!

Looduspere hoolitseb selle eest, et meie pisikestel oleks olemas mähkmed ja niisked salvrätid ning pisut nosimist ka emmedele.

Perepäeva suursponsoriks on Fra Mare, kes kõigi piletiostajte vahel loosib välja tõeliselt mõnusa kvaliteetaja veetmise võimaluse kahele. Loosi kohta loe lähemalt siit!

Värskeid puuvilju pakub lastele All Fresh! Suu teeb magusaks Kalev 🙂

SISSEPÄÄS perepäeva alale, mängutuppa, Bella ja Jacki juurde, origamide voltimisse ja täikale on TASUTA!

Treeningus ja loengus osalemiseks vajad Sa vastava treeningu või loengu piletit. Treeningute ja loengute piletid on piiratud koguses!
PS: Peetri Beebiklubi jaanuarikuu kuukaardi omanikud saavad Mustkunstietenduse perepileti soodushinnaga. Palun vali piletiliikidest “Mustkunstietenduse perepilet Peetri Beebiklubi liikmele”.

Kui Sul pole veel piletit, siis saad selle osta siit!

Küsimuste korral saad meiega ühendust võtta Facebook’i  kauduvõi helista Mariliis’ile +372 527 0882.

Perepäev “Kingi aega” – kvaliteetaeg koos perega!

Recommended Posts