Hea päevajuht on justkui ürituse süda, mis paneb terviku ühes taktis tiksuma.

Meie Perepäeva ürituse südameks on Veljo Poom, kes igapäevaselt tegeleb sündmuste korraldamise, pidude juhtimise ning muusikaga.

Pärast muusika- ja korraldusalase hariduse saamist asus ta sellest aastast töötama ta ka Rahvusooper Estonia produtsendina, kus korraldab Eesti parimate muusikute ja tantsijate etendusi nii välismaal kui kodus. Lisaks pidude juhtimisele esineb ta ka ise palju oma bändiga, kus ta on laulja rollis.

 “Olen õnnelik, et saan tegeleda asjadega, mida kogu südamest armastan, sest minu jaoks on kõige olulisemad need elamused, mis tekivad inimeste vahelisest sünergiast.”

Veljo avab meie meeleoluka Perepäeva juba 20.01.2018 kell 11.00!

Error: Contact form not found.

Perepäeva alale sissepääs on TASUTA‼ ning sealt leiad sa otse Kariibidelt siia tulnud Jack Sparrow ja Bella muinasjutust “Kaunitar ja Koletis”. Lapsed saavad vahvaid näomaalinguid teha lasta ning kätt proovida origamide meisterdamises. Kohapeal on olemas mängutuba, kus saab mürgeldada ja mänguasjadega mängida. Garderoobi uuendust leiad esimese korruse täikalt. Perepäeval on olemas kohvik, kus suuremad saavad keha kinnitada ja päris pisikestele on selle jaoks ema-lapse tuba.

Pileti eest saab osa võtta loengutest, tervele perele mõeldud treeningutest ja ühistegevustest. Päeva tipphetk saabub 17.30, mil lavale astub mustkunstnik, kes paneb ahhetama nii suure kui ka väikese????.

Tutvu Perepäeva kavaga siin ning selleks, et töötubades endale koht kindlustada vali endale pilet siit! Kõigi pileti ostnute vahel paneb meie suursponsor Fra Mare Thalasso Spa Hotel välja superpaketi väärtuses 150€. Loosis osaleda saad siin!

Küsimuste korral saad meiega ühendust võtta Facebook’i kaudu või helista Mariliis’ile +372 527 0882.

Kohtumiseni juba järgmisel laupäeval – 20.01.2018

 

 

Toimetanud Elerin Helmeste

Recommended Posts