Perepäeval, 20-ndal jaanuaril, saavad särtsakad Ladina-Ameerika rütmid kostma Päikesesaalist, sest just seal toimuvad Kerttu Tänava juhendamisel laste Zumba tunnid.

Püüdsime Kerttu korraks kinni ja uurisime, mis tema elus praegu toimub ja kuhu on ta teel. „Hetkel tunnen end pisut kui kodusoojuses ja armastuses hoitud loomake, kes üle pika aja hiigelsuurele päikeselisele aasale jooksma on pääsenud“ nii armsalt kirjeldab ennast kolme lapse ema Kerttu. Viimase viie aasta jooksul, mil ta on suure rõõmu ja entusiasmiga täitnud koduse ema rolli, on ta ennast laadinud energiaga ja leidnud inspiratsiooni ning ideid, mida nüüd pere ja kodu kõrvalt ellu viia.

Jäädes ikka ja alati kõigepealt Emaks, olen astumas väga põnevale ettevõtja teele olles nii täiskasvanute kui laste treener ja pilatese õpetaja.

Tahaksin väga loota, et olen teel sellisesse mõtestatud, igati tasakaalus ja õnnelikku eluetappi, milles on minu enda tassike niivõrd külluslikult täidetud, et sellest jagub minu positiivset energiat ja aega kõigile ümbritsevatele inimestele.“

Error: Contact form not found.

Küsides Kerttult, mis soovi täidaks tema võluvitsa abiga, kiirgab temast sama isetut andmisrõõmu: „Juba mõningad aastad olen proovinud eri viisidel tuua rõõmu lastekodulastele – seega, kui mul oleks võluvitsake, siis muudaksin kõikide Eesti laste kodud turvalisimateks, soojemateks, rahulikemateks ning armastusrohkeimateks “kindlusteks” nende väikeste imede jaoks. Minu võluvitsake tooks iga lapsevanema, vanavanema, hoidja, õpetaja ja kasvataja silma sära ja siirast rõõmu sellest, et neil tegelikult on maailma parim amet!“

Michal Snuniti lasteraamatust „Hingelind“ tulevad ka õpetussõnad, mida Kerttu endale südamelähedaseks peab ja tuletab meelde ka oma lastele.

Iga inimese sees elab hingelind. Tähtis on teda tähele panna, kuulata ja tema eest hoolt kanda.

Ning ära iial unusta märgata, kas ka teiste inimeste hingelindudel on kõik hästi või oled just Sina see, kes ka teise hingelindu võiks abistada!“

Kerttu 2

Perepäeval (20.01.2018) on Kerttu see, kes tõmbab käima energilise Zumba tantsupeo. Lastele kohandatud Zumba programm annab võimaluse neil end liikumise ja mängu kaudu väljenda. Tantsides areneb koordinatsioon, vastupidavus, rütmitunnetus.

Laste Zumba tunnis võib iga laps tunda end nii staarina kui ka osana vahvast meeskonnast ning tund sisendab igale lapsele positiivset energiat ja pingutusest tulenevat uhkusetunnet.

Vastavalt laste vanusele toimub perepäeval kaks treeningut – kell 11.00 algavasse tundi ootame 3-6aastaseid lapsi ning kell 12.00 on tantsusaal 7-12aastaste laste päralt.

Perepäevale sissepääs on TASUTA! Laste Zumbas osalemsieks saad enda perele piletid soetada SIIT.

Ajakava ja pikem tutvustus ürituse kohta on kirjas Facebooki lehel!

Küsimuste korral saad meiega ühendust võtta Facebook’i  kauduvõi helista Mariliis’ile +372 527 0882.

 

Intervjueeris Mirell Merirand ja toimetas Elerin Helmeste

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment