4 minuti lugemine. Autor Mariliis Lukk, kahe väikelapse ema ja Pesapuu Pereklubi üks asutajatest.

Hei armas, mina olen ujumishaldjas Kristi!

Minu lugu

Mind on alati köitnud mõtisklused ja tähelepanekud lapse arengu, tervise ja psühholoogia vallas. Seega algas minu  teekond lastemassööri ja laste ujumistundide juhendajana kindlasti palju varem kui ise märkasin, et see on mind täielikult haaranud.

Läbi oma laste mõistsin, et beebimassaaž, -ujumine ja -võimlemine pakuvad erakordset võimalust õppida oma last tundma, näidata üles tingimusteta hoolimist ja olla oma lapsele toeks tema maailma avastamisel.

Puudutusel on suur vägi. Seda mõistmist püüangi oma väikestele klientidele ja nende peredele edasi anda.

Minu ujumistunnid

Oma praktikas näen iga päev, et lapsed soovivad, et nendega tegeldakse. Üks mänguline ja lõbus ujumistund pakub selleks suurepärase võimaluse.

Minu beebiujumise tunnid on täis armastust, rõõmu, sotsialiseerumist ja mängulusti. Naudime seda, et iga laps on eriline. Ei võrdle. Mõistame seda, et beebi jaoks on kõik uus ja toetame läbi veemängude teda tema avastusretkel. 

Minu haridustee

Otsuse siduda oma töine elu beebidega tegin 8 a. tagasi, asudes õppima Eesti Massaazi-  ja Teraapiakooli Lastemassaažiterapeudi erialal. See tähendas täielikku kannapööret oma seniselt erialalt infoteaduste vallas. See oli otsus, mille tulemust naudin siiani.

Error: Contact form not found.

Kooli lõpetamisele järgnes tööpraktika SA Tallinna Lastehaiglas, kus tekkis sügavam huvi vee kui teraapiavahendi vastu ning asusin end täiendama imikute ja väikelaste ujutamise valdkonnas

Hetkel töötan massöörina ja ujumistundide juhendajana Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Sünnitumaja Perekeskuses, võimlemistunde juhendan Ida-Tallinna Keskhaigla Perekoolis ning sügisest alustasin koostööd ka Pesapuu Pereklubiga. Kõige pisemaid kliente külastan neile kõige tuttavamas ja turvalisemas keskkonnas – nende endi kodus, pakkudes neile arengut toetavat massaaži ja vanniujutust.

Töö lastega tähendab enda pidevat täiendamist nii Eestis kui ka rahvusvahelistel koolitustel.

Kui mul oleks soove täitev võluvitsake, siis sooviksin, et meie, lapsevanemad, tuletaksime endile meelde, millal käisime viimati paljajalu porilombis või ronisime puu otsa, millal tegime jonnile kõdi või otsisime pilvedest draakoneid….

Kui mul oleks võluvitsake, aitaksin kõigil lapsevanematel leida endis üles killuke lapselikkust, et tuua oma argipäeva vaheldust ja naeru lapse suule.

Kus ma Kristit näha ja kuulda saan? 

Alates 7.09. 2018 reedeti kell 11:30-13:00 Tabasalu Spordikompleksis, Kooli 1b.

???? kell 11:30 1-3aastased mudilased
???? kell 12:00 6-11kuused beebid
???? kell 12:30 3-5kuused titad

Tundide kohta saad täpsemalt lugeda siit ning märgi end ka Facebook evendile, nii oled kursis uusima infoga. Pileti saad soetada meie e-poest ning broneerida saad tundi meie kalendrist.

PS – küsi julgelt lisainfot info@pesapuupereklubi.ee või helista rõõmsate perede haldjale Annikale +372 555 87 444. 

Kohtumiseni haldjatemaal ????

Recommended Posts