Kui Triinuga tutvust teha ja küsida, kes ta on, siis esimesena kõlab vastuseks: “Olen Triinu – kahe poja ema.” Selles vastuses on tunda uhkust – just seda ajatut õnnelikku uhkust, mida tunneb iga vanem oma südames, kui ta räägib oma lastest.

“Mind on alati lummanud beebid, ning nendega tegelemine on andnud mulle energiat ja inspiratsiooni. Juba ammusest ajast huvitab mind ka ema ja beebi vaheline side ning selle sügavam mõistmine. Rohkem kui 10 aastat tagasi tegin ma otsuse, et just beebidega tahan ma ka siduda oma töö”.

Error: Contact form not found.

Selle ajaga on Triinu on ennast mitmekülgselt täiendanud nii Eestis kui välismaal. Hariduselt on ta kehakultuuri magister, aktiivsünnituse õpetaja. Triinu on Pesapuu Pereklubi ujumishaldjas, töötab treenerina spordiklubis MyFitness ning on treener-massöör Ädala Perearstikeskuses. Triinu omandas 2018. aastal Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis pere- ja sünnitoetaja kutse, mille on ta eriti uhke 🙂 

Kui Triinul oleks maagiline võluvitsake, siis mida ta sooviks Eesti lastele ja lastevanematele? Eks esimese hooga võtab see vastajale ootamatu küsimus veidi kulmu kergitama, kuid siis valgub üle näo lai naeratus:

Ma soovin, et lapsevanemad oleksid sama mänguhimulised

ja väsimatud avastajad nagu nende lapsed!”

Tahaksin, et see sisemine põlemine ja entusiasm saada maailmast kogemusi, ei kaoks täiskasvanuikka jõudes ära”.

“Empaatias ja lihtsuses peitubki õnneliku pereelu võlu!

Vastus minu küsimusele, et mis õpetussõnu ta on oma lastele hingeskandmiseks andnud, kõlab lihtsalt – “Sära!”  Tehes kõike südamega ja naudinguga, paistab see ka väljapoole, ning panebki sind iseenesest särama.

  • BRONEERI beebide ja väikelaste ujumistundi.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment