Perepäeva kontseptsiooni luues soovisime, et olulised teemad, mis loovad vundamendi PEREks olemisele saaksid käsitletud. Loeng “Sina, Mina ja Meie” on kui kohtumine, kus võtame aega, et arutada paarisuhte, selle tekkimise ja hoidmise üle.

Kohtumist alustame paarisuhte kujunemisloost. Räägime, miks ja kuidas kaks inimest (Mina ja Sina) kokku saavad ja mis juhtub peale romantilise armastuse faasi vaibumist, kui esimene armumine möödub. Mõtiskleme koos selle üle, kuidas hoida ennast, teda ja meie suhet.

Leiame vastused küsimustele:

Millises paarisuhte faasis parasjagu olete?

Mis on võimuvõitlus ja konflikt ning miks neid vaja on?

Millised on võimalikud lahendused?

Miks on vaja teineteist päriselt kuulata?

Kohtumise jooksul vaatame õpetlikke videoid ning teeme praktilisi ja lõbusaid harjutusi – ikka selleks, et mõista paremini paarisuhte olemust ja võtta endaga kaasa mõni nipp või uus oskus.

Error: Contact form not found.

Loengu läbiviijateks on koolipsühholoogid Kaisa Linnamägi (Audentese põhikoolis) ja Kati Pajuman (Tallinna Reaalkoolis). Enda kohta räägivad nad nii: “Meie lugu algas 10 aastat tagasi, kui sattusime koos psühholoogiat õppima. Nüüdseks oleme saanud lähedasteks sõpradeks, lõpetanud magistriõpingud ning asunud tööle koolipsühholoogidena. Järgmisi väljakutseid otsides juhtus nii, et otsustasime mõlemad läbida paari- ja pereteraapia väljaõppe”.

Laupäeval, 20.01.2018, on see dünaamiline duo Perepäeval ja loeng “Sina, Mina ja Meie” algab Päikesesaalis kell 14.00. Kohtumise pikkuseks on 60 minutit. Kui oled tulnud Perepäevale koos lastega, siis loengu ajaks saavad lapsed minna origamisi meisterdama või mängutuppa koos teise vanemaga.

Pileti loengusse saad osta SIIT 🙂

Perepäevale alale sissepääs on TASUTA! Ajakava ja pikem tutvustus ürituse kohta on kirjas Facebooki lehel!

Küsimuste korral saad meiega ühendust võtta Facebook’i  kauduvõi helista Mariliis’ile +372 527 0882.

 

Toimetanud Mirell Merirand ja Elerin Helmeste

 

 

Recommended Posts