Üritused

MÄRTS

"Tsüklitervise tasakaal"

Reelika Kalmet

  • Räägime naise loomulikust tsüklilisest eluviisist, loomupärasest keha ja hormoonide sõnumite jälgimisest. 
  • Loeng-töötuba aitab naisel iseendas paremasse tasakaalu saada ning enda keha sõnumeid täpsemalt lahti kodeerida.
  • Räägime, kuidas iga naine, olenemata vanusest, saaks parema ühenduse iseenda, enda sisemiste rütmide ja enda emaka (kas siis füüsilise või energeetilise) loomise potentsiaali avardada.

"Kuidas päriselt armastada enda keha nii, et ta seda tunneb?"

Carolin Ligi

  • Milline on armastav suhe kehaga?
  • Kuidas mõista, mida keha meile öelda soovib ja miks me tema signaale sageli ei suuda mõista või märgata?
  • Kuidas luua suhtesse kehaga teadlikult rohkem armastust?

Triin Tammiksaar ja Maili Saarva

Naisteringis vaatleme ja õpime tundma oma naiselikku energiat. Tunnetame, kui hea kontakt on meil oma naiselikkusega, kui palju me seda kasutada oskame ning mis soodustab meil naiselikus energias olemist ja selle parimal moel kasutamist.

Üritus toimub Tallinnas, aadressil Jaama 1a ning osalustasu on 20 eurot (tasumine kohapeal). NB! Kohtade arv on piiratud! Registreerimiseks saada oma osalemissoov e-postile info@pesapuuperekeskus.ee 

Merliis Sulg

  • Vaagnapõhja lihaste treenimine ja miks see oluline on?
  • Naiselikkus kui sinu sära ja õnne allikas.
  • Nais- ja meesenergia dünaamika suhetes, kuidas hoida ja luua head suhet ning polaarsust suhtes.
  • Merliis juhendab, kuidas teha rinnamassaaži.

T, 21. märts | Yoga Namaste Stuudio

Kallis naine!

🧡🧡🧡 Meie armas naistering on see koht, kuhu tuleme, et vaadata enda sisse, teha praktikaid, et end paremini tundma õppida, nautida ennast, elu ja olemist ning tuua elu virr-varrilt tähelepanu sellele, mis on iseenda jaoks oluline. 🧡🧡🧡
 
💭 Mida naisteringis teeme?💭
🌟 Me võtame aja maha, tuleme tegutsemisest olemisse, väljastpoolt sissepoole ja peast südamesse. Me avame silmad elu ja olemise ilule ning naudime ennast ja head seltskonda
🌟 Seekord vaatleme ja õpime tundma oma naiselikku energiat. Tunnetame kui hea kontakt on meil oma naiselikkusega, kui palju me seda kasutada oskame ning mis soodustab meil naiselikus energias olemist ja selle parimal moel kasutamist 🙂
🌟 Toome muusika, šhamaanitrummi helidega, metafoorkaartide, taimede ja eeterlike õlide abiga olulised teemad kehast pinnale ning korrastame ja kõik, mis meid enam ei toeta.
 
⏰ Millal toimub?
Naisteringi kohtumine toimub teisipäeval, 21. märtsil kell 19:45-21:45.
 
📍 Kus toimub?
Naistering toimub Yoga Namaste ruumides aadressil Jaama 1a, Tallinn. Parkida saab maja ees.
 
Registreerimiseks:
1. Saada oma osalussoov info@pesapuuperekeskus.ee
2. Osalustasu on 20 eurot ning tasuda saab sularahas kohapeal.
Kohtade arv on piiratud!
 
👩👩 Naisteringi viivad läbi:
Triin Tammiksaar
Olen doula ehk pere- ja sünnitoetaja ning läbinud Unicefi imetamisnõustaja koolituse. Minu südemesooviks on pakkuda naistele toetust elu ühel tähtsaimal perioodil – raseduseelne, sünnitus- ning sünnitusjärgne periood. Minu kutsumus on toetada naisi nii informatiivselt, emotsionaalselt, füüsiliselt kui ka spirituaalselt.
Korraldan naisteringe sooviga luua naistele harmooniline ja toetatud keskkond.
Naudin tegusat elustiili ja annan endast parima, et olla tegemistest samm ees. Viibin palju looduses ja naudin looduskeskset lähenemist lahenduste leidmises (tervislik toitumine, vabas õhus liikumine, sport).
Kolleegid kirjeldavad mind kui “vana rahu” ise. Pean oluliseks jääda erinevates olukordades tasakaalukaks, mõistvaks ja julgustavaks. Seepärast tegelen aktiivselt enesetäiendamisega.
Maili Saarva
Olen kahe imelise tütre ema ja toreda mehe naine. Sõbrannad kutsuvad mind beebilausujaks kuna igapäevaselt töötan beebide refleksoloogi ja massöörina ning nõustan emasid ja peresid, kuhu on sündinud beebi.
Minu peres kutsutakse mind hellitavalt Kunksmooriks, kuna ma olen alati natukene „metsa poole“ olnud. Mulle meeldib metsas ringi uitada, puid kallistada, taimi korjata ja taimerohte kokku segada, millega siis oma pere ja lähedaste tervist toetada.
Minu lähimad sõbrad teavad, et ma olen igavene õppija ja katsetaja. Eriti meeldib mulle õppida erinevaid vaimseid praktikaid ning õpetusi, mis aitavad inimesi, elu ja iseennast paremini tundma õppida. Minu silmad on pannud särama jooga, herbaatika, Human Design, konstellatsioonid, astroloogia, homöopaatia, refleksoloogia, aroomiteraapia, Methodraie üliteadvuse praktikad, erinevad emotsioonide juhtimise kursused ja veel igasugu erinevaid põnevaid koolitusi ja kursusi.
Ma usun, et mul ja kõigil inimestel on piiramatu potentsiaal ning ma olen siin selleks, et avastada ja avada oma võimeid nii palju kui võimalik ning toetada ka teisi sellel teel. Ja ma olen täiesti kindel, et koos on seda teed palju lihtsam ja toredam käia.