Tasuta vebinar lähisuhtevägivallast “Mis toimub Eesti kodudes?” Merli Kaunissaar lugu.

 
Mis toimub Eesti kodudes tegelikult? Praegune olukord, kus me kõik oleme oma kodudes “kinni” olnud juba nii pikalt, on kõige raskem peredele, kus lähisuhtevägivald on igapäevane nähtus.
 
See lugu on kuulamiseks, vaatamiseks ka neile, keda see teema otseselt ei puuduta. Iial ei tea, millal Sina või Sinu lähedane vajab abi või naabrinaine on lastega ukse taha visatud. Kuidas käituda sellises olukorras, et tagatud oleks kõigi turvalisus, samas et abivajaja ei jääks üksi oma murega.
 
Vebinaril räägime:
* Merli jagab oma õnneliku lõpuga, kuid kurba lugu.
* Millised on ohumärgid?
* Vaimne vägivald. Osa “tervest” paarisuhtest?
* Kuid märkamatult allutamine toimub? Kuidas teod muutuvad aina “julgemaks?”
* Lähisuhtevägivallas edasi, sest meil on ühised lapsed?
* Kas ainult “probleemsetes” peredes?
* Mida teha, kui minu lähedane kannatab või naaber on hädas?
* Kuidas aidata nii, et kõigi turvalisus oleks tagatud?
* Kuidas sellest suhtest turvaliselt väljuda? Kust abi otsida? Kuidas luua turvavõrgustikku?
 
Vebinari külaliseks on lähisuhtevägivalla ellujääja Merli Kaunissaar!
 
Tere! Mina olen Merli Kaunissaar, lähisuhtevägivalla ellujääja, võitleja hing. Olen positiivse ellusuhtumise ja edasipürgiva eluviisiga 29 aastane noor naine. Enda suurimaks tugevuseks pean seda, et olen oma senise elu kõige negatiivse kogemuse pööranud oma suurimaks tugevuseks, mis on kaasa toonud palju tähelepanu ning seda tähelepanu kasutan maksimaalselt ära, et aidata naisi, kes on tundunud vaimset või füüsilist vägivalda ning seejuures tõsta kogu ühiskonna teadlikkust antud teemal.
 
Merli on loonud lehe Merli Kaunissaar Lifestyle  ning tema blogi asub SIIN. Mure korral võid ühendust võtta ka otse Merliga!
 
REGISTREERIMINE
NB! Juhul Sa ei saa vaadata/registreerida mis iganes põhjustel, siis saad vebinari järgi vaadata kuni 9. maini! Kui sul on hirm, et ta saab teada, siis palu oma sõbrannal end registreerida või kirjuta otse mulle mariliis@pesapuuperekeskus.ee, et Sa kindlasti ei jääks sellest ilma!
 
Merliga räägib kahe väikelapse ema Mariliis Lukk, kes on turvalises ja õnnelikus paarisuhtes, kuid terve lapsepõlve olnud lähisuhtevägivalla tunnistajaks ja pealtnägijaks.
Ellujääjad Mariliis Lukk ja Merli Kaunissaar