NB! Koolitus lükkub edasi! Edastame kuupäevad peatselt!

Õnnetus ei hüüa tulles! Kas Sina tead, mida pead tegema siis, kui laps on ümber ajanud kannu kuuma veega ja saanud põletuse või kui on ta on pistnud suhu midagi, mis takistab tal hingamist?

Selleks, et sellistes olukordades säilitada külm närv ja tegutseda teadlikult, on hea tunda esmaabi andmise põhitõdesid.

???? Koolitus toimub 5. mail 2018 kell 10.00-15.00 Rae Kultuurikeskuses ning on spetsiaalselt suunatud väikelaste vanematele.

Koolitusel räägitakse laste esmaabi olemusest ja andmise taktikast. Selgitatakse, millises olukorras tuleks kutsuda kiirabi, millal helistada lastearstile/perearstile ja millega saab ise hakkama, kui oskused on omandatud.

Kursuse lõppeesmärk on õpetada tegutsema nii kergete traumade puhul kui ka raskedes olukordades, näiteks kui on:
– võõrkeha sattunud hingamisteedesse
– tekkinud raske allergiline reaktsioon
– tekkinud hingamisseiskus
– väline verejooks
– saadud põletused
– vaja elustada.

Koolitajaks on Marju Karin OÜ, kes on litsentseeritud esmaabiõpetaja ja on pikalt praktiseerinud erakorralises meditsiinis.

✔ PS! Koolitusel võib osaleda koos lastega. Olemas mängunurk. 
Kui lapsi tuleb kokku vähemalt viis, siis organiseerime lastele mängunurka toreda hoidja, kes nendega tegeleb ja silma peal hoiab. Kui soovid lapse kaasa võtta, palun anna meile teada sellest registreerimisel.

Maksumus: 40 eurot, kaks inimest perest 70 eurot.
Hinnas sisaldub kohvipaus, väike suupiste ning väljastatakse esmaabitunnistus (soovi korral), mille kehtivus on kolm aastat.

✔ REGISTREERUMISEKS täida palun allolev vorm:

 

Error: Contact form not found.

✔ OSTA PILET SIIT

[us_grid skus=”esmaabi_1,esmaabi_2″ columns=”2″ post_type=”product” no_items_message=”” items_layout=”shop_standard” items_gap=”1.2rem”]

PS: Koolituse kohtade arv on piiratud!

Lisainfo saamiseks kirjuta info@pesapuupereklubi.ee või helista +372 527 0882 (Mariliis Lukk).

Ootamatusteks tasub valmis olla, kohtume koolitusel!