See loeng on kõigile 0-7-aastaste laste vanematele, kes on huvitatud lähemalt teada saama:
• milline on Montessori kodu, milline roll on seal täiskasvanutel,
• kuidas toetada kodus lapse arengut ja iseseisvust parimal viisil,
• mis teeb Montessori lähenemise nii loomulikuks ja igale lapsele sobivaks.

See on sobiv loeng, kui tahad saada ülevaadet, kas Montessori võiks teie perele sobida, mis see täpsemalt on ja kuidas selle lähenemisega kodus alustada. Saad infot, millised võiksid olla järgmised materjalid ja loengud, et ennast juba põhjalikumalt kurssi viia ning arutame, kas ja kuidas võiksid toimuda ühised Montessori mänguhommikud.

Nendele teemadele keskendume 2- tunnisel loengul koos paljude praktiliste näidetega. Loeng sisaldab hulgaliselt pildimaterjali ja näiteid igapäevasest elukorraldusest ja keskkonnast. Loengut viib läbi Krisli Lilium-Lepvalts, kes on kahe lapse 1aastase Nathani ja 4 aastase Theodori ema. Nagu paljud teised emmed, hakkas ka Krisli esimese lapse sünni järel uurima, kuidas oma last kodus parimal võimalikul viisil toetada, milliseid tegevusi ja millal pakkuda. Montessori meetod on imeline ja neid teadmisi üritab ta kodus oma lastega rakendada. Lisaks on Krisli Eesti Montessori Ühingu juhatuse liige.

Loengul osalemisega toetad ühingu poolt loodud Montessori õpetajate stipendiumifondi!

Osaluspanus: 10 eur/inimene; 12 eur/pere (ema-isa; ema-vanaema vms)
Loengul osalemiseks registreeri ennast siin!

PS. Et kohalolu ja keskendumine oleks kõigile tagatud, palun osale ilma lasteta. Päris pisikesed beebid, rinnalapsed on loomulikult koos emaga teretulnud 🙂

Küsimuste korral võid kirjutada krisli.lilium@gmail.com.

Kohtumiseni 🙂