Lapse vaimne areng saab alguse emaüsas. Toetamaks lapse arengut parimal võimalikul moel on oluline, et pööraksime juba raseduse ajal ema ja lapse heaolule teadlikku tähelepanu. Vähemalt sama oluline on ka inimese sünnihetk. Kuidas nautida teadlikku rasedust ja pakkuda oma lapsele juba eostamise hetkest parimat võimalikku keskkonda?

Suur osa inimese aju arengust toimub esimese kahe aasta jooksul. Meie ülesanne lapsevanematena on olla teadlikud lapse arengust, et talle õigel hetkel sobilikku stimulatsiooni pakkuda. Loengus räägime sellest, milline on Montessori-beebile sobilik keskkond, millised on Montessori lähenemise alustalad, millest võiks lähtuda ning millised mänguasjad lapse arengut tegelikult toetavad.

Üritusele on oodatud nii beebiootel emad üksi või kaaslasega kui ka pisikeste beebidega pered.

Üksikpilet: 15 Eur
Perepilet: 20 Eur

Olen kolme lapse ema ja Montessori pedagoogika huviline. Huvi Montessori lähenemise vastu tekkis kui mu esimene laps oli umbes pooleaastane. Sellest ajast peale olen Montessori pedagoogika kohta lugenud ja uurinud, eriti intensiivselt viimased kolm aastat ning huvi aina kasvab. Tänasel päeval mul veel vastavat haridust ei ole, kuid minu suureks unistuseks on omandada AMI 0-3 juhendaja haridus. Oma viie- ning kaheaastase lapsega teen kodus Montessori koduõpet ning meie tegemisi saab jälgida Instagrami kontolt Kes keda kasvatab

Registreerimine SIIN!