Lapse emotsionaalset arengut toetavate e-loengute pakett (2 loengut)

45.00 

Lapsed ei vaja ideaalseid vanemaid, vaid lapsevanemaid, kes on ühenduses kõikide enda tunnetega, oskavad õigel moel ilmutada enda viha, vajadusel ennast kaitsta ja reageerida adekvaatselt lapse keerulistele läbielamistele. Sinu õige viha õpetab lapsele õiget viha. Viha on  signaal. Sümptom, mille kaudu saab mõista sügavama tunde olemasolu. Viha on üks baasemotsioonidest ning tunnete turvaline väljendamine on loomulik ja vajalik tegevus.

Seetõttu lapsevanematena peamegi olema teadlikud ka iseenda päästikutest, sest mõnikord takistavad need meid olemast vanemad, kes me olla tahame. Lastekasvatusega seotud kriisid kujutavad endast võimalusi kasvuks ja lõiminguks. Vanemad teevad suurt stressi tekitavates olukordades vigu. Me kõik teeme. Vigu pole võimalik vältida, aga nendest võivad saada suurepärased õpetajad.

Koolitussarja esimeses loengus keskendume vanema päästikutele ning nende tundma õppimisele, sest kes oskab draakonit nimepidi kutsuda, omab tema üle võimu. Sarja teises loengus saad teada, miks väikestel lastel on enda tundeid raskeid juhtida ning mida tähendab ütlus, et jonnida ei saa üksinda. Loengu käigus mõistad paremini viha põhjuseid ning saad kaasa “tööriistakasti”, mis aitab sul  paremini juhtida iseenda ja lapse vihahoogusid ning läbi selle luua mõnusam ja terviklikum suhe enda lapsega ning seda läbi mängu/mängulisuse ja omavahelise kontakti suurendamise.

Laste emotsionaalse arengu toetamiseks loodud loengusarjas viib loenguid läbi psühholoog Lagle Reinup. 

Loengud toimuvad otseülekandena septembris ja oktoobris, kuid saad neid järgi vaadata kuni 31.12.2022. 

👪Veebiloeng “Millised on lapsevanema viha päästikud ja kuidas õpetada lapsele õiget viha?“ 28.09.2022 

Veebiloeng käsitleb:

  • Miks me ärritume seal, kus on vaja armastada ja hoolitseda ehk millised on minu päästikud lapsevanemana?
  • Kiindumussuhe ja sinu perekonna ajalugu (see, mis meiega lapsena juhtus, pole nii oluline kui see, kuidas oleme seda mõistma hakanud täiskasvanuna)
  • Oma tunnetest arusaamine – nelja sammu meetod (praktilised tehnikad, kodused töölehed ja võtted)

👪 Veebiloeng “Kuidas enda ja lapse tugevaid tundeid turvaliselt juhtida?“ 12.10.2022

Veebiloeng käsitleb:

  • Lapse ajukeskne kasvatus. Kuidas teadmised aju arengust aitavad meil laste arengut paremini mõista ning olla lahkemad ka iseenda vastu?
  • Jonnida ei saa üksinda ehk mis võib olla laste jonnihoogude sügavam põhjus?
  • Kuidas aidata ennast ja last tugevate tunnete korral ning saavutada  positiivseid muutuseid käitumises?
  • Praktilised mängud ja tehnikad, kuidas tugevatele tunnetele õigesti reageerida ja tugevdada omavahelist kontakti

Veebiloengud sobivad kõikidele lapsevanematele ja lastega tegelevatele inimestele,.

💶 MAKSUMUS

Kuni 12.09.2022 soodushind 2 loengut paketina ostes 35 €

Alates 13.09.2022 hind 2 loengut paketina ostes 45 €

NB! Võimalus osta ka neljast loengust koosnev teadliku lapsevanema loengupakett! Paketti kuulub 2 loengut Lagle Reinupiga ja 2 loengut Rita Rätseppaga.

🔊 Kuni 12.09.2022 soodushind 4 loengut paketina ostes 65 € (tavahind 100 €, paketiga ostes 1 loengu hinnaks kõigest 16.25 €)

Alates 13.09.2022 hind 4 loengut paketina ostes 75 € 

👉 Vaata loengupaketi täpsemat infot ja ostuvõimalusi SIIT.

📺Loengud on järelvaadatavad kuni 31.12.2022!

💶Raha tagasi garantii!

Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫Koolitaja Lagle Reinup on magistrikraadiga psühholoog ning hetkel õpib ta pereteraapia põhiväljaõppes. Laste ja peredega töötamise kogemust on tal ligemale 10 aastat. Hetkel töötab ta 4kliinikus ja Igale Lapsele Pere Kompetentsikeskuses psühholoogina. Lisaks on ta Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi lektor ning viib regulaarselt läbi koolitusi ja tugigruppe ka lapsevanematele, noorukitele ja haridustöötajatele. Kodus on tal kooskasvamas väike tütar.