Õnnelik naine. õnnelik ema kogukond
Pesapuu Perekeskus

TÄHELEPANU, armas EMA ja NAINE!

Kuidas vabaneda süütundest,
mis on seotud laste kasvatamise, aja leidmise ja tegemata asjade pärast?

TASUTA väljakutsel
“SÜÜTUNDEST VABAKS
EMADELE JA NAISTELE”

saad teada:

Saladused, mis sinu õnne takistavad

Kuidas paljudele raskusi põhjustanud probleem ja sellest tulenev süütunne
“ma ei saa iseendale
aega võtta”
kaoks igavikku?

Sa lihtsalt pead seda teadma...


Kuidas vabaneda süütundest, mis on seotud pere, laste, aja leidmise ning kõikide kohustustega?

LahendusedKuidas mantra Sinu peas
“aga mul ei ole kõikide oma unistuste
jaoks aega”
on kiirelt ja lihtsalt lahendatav.

Kuidas vabaneda süütundest,
nii et võiksid nautida parimaks emaks ja naiseks olemist iga päev?

Kui oled lõpuks valmis vabanema süütundest nii, et saaksid rohkem aega ja energiat iseenda ja oma pere jaoks, siis oled jõudnud õigesse kohta.

Väljakutse on sulle, kui tunned, et:

TASUTA väljakutsel saad teada: ​

Miks me ema ja naisena end pidevalt süüdi tunneme?

Mis see süütunne on ja kust see meile tuleb?

Kuidas sellest süütundest vabaneda?

Kuidas meie mõtteviis mõjutab süüdi tundmist?

Praktilised harjutused ja mõtisklus ülesanded, et vabaneda süütundest.

Väljakutse viib läbi ema, ettevõtja ja koolitaja
Mariliis Lukk

Õnnelik naine, õnnelik ema vol 3_Tiit Tamme_112


Olen korraldanud viimased aastad suuri veebiüritusi emade ja naiste toetuseks. Veebikonverentsid “Õnnelik naine, õnnelik ema” on saanud kokku üle 25 tuhande vaatamise ja üle 1000 positiivse tagasiside.

Olen teinud sadu intervjuusid ja koostööd tuntud Eesti inimeste ja oma ala ekspertidega – Epp Kärsin, Ingvar Villido, Jesper Parve, Kristel Kruustük, Ants Rootslane, Rita Rätsepp jpt.

Olen tohutu enesearengu fänn ja toetan igapäevaselt peresid ja naisi. Olen osalenud kümnetel Eric Edmeades enesearengukoolitustel, läbinud TMK (Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursust) ning lõpetasin 2021 kevadel NLP (Neurlingvistiline Programmeerimise) praktiku kursuse. Hetkel osalen 7 kuulises Bob Proctori enesearengu programmis “Thinking into Results.”

Olen “Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukonna looja ning Sinu teejuht ja kaaslane sellel teekonnal.

Kohtume Sinuga sellel imelisel teekonnal!

Sinu Mariliis


Ma olen kolme väikelapse ema ning teinud intensiivselt ja vahel ka ennasthävitavalt tööd oma laste kõrvalt. Olen olnud pikalt oma negatiivsete mõtete ohver ja see on mõjutanud negatiivselt minu suhteid nii laste kui partneriga.

Ma olen läbipõlenud emana, olnud suhkrusõltlane pärast teise lapse sündi, olen karjunud oma laste peale ning olen tundnud lootusetust oma paarisuhtes.

Olen lapsepõlves üles kasvanud vaeses peres alkohoolikust ja vägivaldse isaga, olnud nooruspõlves seksuaaltrauma ohver, võidelnud aastakümneid madala enesehinnangu ja ebakindlusega.

Kaotanud hetkega oma ema, leinanud teda üle 13 aasta. Olen üles ehitanud populaarse perekeskuse ja seejuures sellest loobunud ning tulnud tagasi oma südame tee juurde. Olen sellest kõigest õppinud ja läbi teadliku elu juhtimise taasleidnud end ema, naise ja partnerina.
Pesapuu Perekeskus

Kuidas vabaneda süütundest,
nii et võiksid nautida parimaks emaks ja naiseks olemist iga päev?

Kui oled lõpuks valmis vabanema süütundest nii, et saaksid rohkem aega ja energiat iseenda ja oma pere jaoks, siis oled jõudnud õigesse kohta, et liituda väljakutsega juba täna.

Registreerumine TASUTA väljakutsele on läbi.

Korduma kippuvad küsimused?

Mini väljakutse sobib naisele, kes on hoolimata kõigest valmis välja astuma oma mugavustsoonist ning panustama kõigest 3 päeva jooksul iga päev vähemalt tunnike video kuulamiseks ning kuni 30 minuti iseseisvateks ülesanneteks, mis aitavad vabaneda süütundest.

Mina olen naine nagu sina, kellel on palju teha – mul on ka suvi, mul on ka lapsed, töö, kodu, partner ja iseenda heaolu eest hoolitsemine. Usu mind, seda õiget aega õppimiseks ei tule mitte kunagi. See tähendab, et iga aeg, olgu see südatalv või päikseline kõrvetav kuum suvi, on õige aeg, sest sina oled vastu võtnud otsuse midagi oma elus muuta. 

 

Lisaks teen Sulle õppisime võimalikult lihtsaks – igal päeval teemakohane video ning väikesed harjutused, et aidata sind lähemale oma unistuse elule.

Mul on kahju, aga see mini-väljakutse ei ole mõeldud sügavate, väga keeruliste teraapiat vajavate probleemide ja süütunde teemade lahendamiseks.

Iga teema kohta tuleb kolmel päeval 6.-8.07 video kuni 60 minutit (Live video) Sinu e-mailie ja väljakutse Facebook gruppi. Kui Sa Facebook kontot ei oma, siis saad ikkagi väljakutset teha, sest kogu info saadan Sulle ka e-mailile. 

Iga teema all on kaks-kolm ülesannet, tegevust või mõtisklust Sinu arenguks, hüvanguks, mis võtavad aega sinult igapäevaselt ca 15-30 minutit päevas.