Väljakutse:
5 sammu, kuidas olla ema, kelle lapsed on enesekindlad ja julgevad olla nemad ise

Väljakutse jooksul saad teada 5 praktilist sammu, kuidas olla ema, kelle lapsed on enesekindlad ja julgevad olla nemad ise.

  Sellest väljakutsest saad teada:

  • Kuidas vabaneda süütundest laste kõrvalt iseendale aega võttes? 
  • Kuidas vabaneda hirmu tundest, et vaatamata endast parima andmisele tunned vahel, et sa ikkagi ei ole piisavalt hea ema?
  • Kuidas paika panna oma väärtused, et tagada head suhted lastega?
  • Kuidas vabaneda oma negatiivsetest vanemluse mustritest? 
  • Kuidas leida aega iseendale, et olla eeskujuks lastele enda väärtustamisel? 
  • Kuidas vabaneda hirmust, et lapsed lähevad hukka? 
  • Kuidas vabaneda hirmust, et jätad lastele lapsepõlvetrauma? 

  Väljakutses teeme praktilisi samme ja kasutame tööriistu, mis aitavad sul igapäevaselt luua positiivseid lapsi toetavaid vanemluse mustreid.  

  Boonuskingitus registreerumisel

  Vahetult enne väljakutse algust saadame Sulle isetäidetava töövihiku.

  Väljakutse koolitaja

  Mariliis Lukk on kolme väikelapse ema, Pesapuu Perekeskuse asutaja, virtuaalse kogukonna “Õnnelik naine, õnnelik ema” looja ning raamatu “Väljapääs minevikust. Anna oma elule uus tähendus” autor.

  Mariliis on omandanud magristrikraadi, läbinud 7-kuulise mentorlusprogrammi “Tulemuslik mõtlemine” Kai Oja juhendamisel, Practical Consciousness I-V kursust, NLP (Neurolingvistiline Programmeerimine) praktiku kursuse ning osalenud kümnetel Eric Edmeadsi enesearengukoolitustel.

  Mariliis on teinud mitmeid suuri virtuaalseid üritusi, mida on kokku vaadatud rohkem kui 28 000 korda ning need üritused on saanud üle 1000 positiivse tagasiside. Ta on teinud kümneid intervjuusid ja koostööd tuntud Eesti inimeste ja oma ala ekspertidega – Rita Rätsepp, Epp Kärsin, Ingvar Villido, Jesper Parve, Kristel Kruustük, Ants Rootslane, Laura Valk, Katri Torim, Kai Oja, Teet Torim jpt.

  Lisaks on ta käinud korduvalt meedias (Reporter, Puuduta Mind – Õhtulehe podcast, Raadio 2 jpt) ning kirjutanud mitmeid artikleid perevägivallast ja sellega kaasnevatest traumadest.

  Tagasiside osalejatelt