[vc_row height=”auto” main_heading=”Tere tulemast Pesapuu Pereklubisse!” main_heading_color=”” heading_tag=”h1″ sub_heading_color=”” alignment=”center” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” spacer_img_width=”48″ line_style=”solid” line_height=”1″ line_color=”#91cd8f” line_icon_fixer=”10″ margin_design_tab_text=”” line_width=”80″ main_heading_style=”font-weight:bold;” spacer_margin=”margin-top:1em;margin-bottom:1em;” sub_heading_margin=”margin-bottom:1em;” main_heading_margin=”margin-top:-1.3em;” main_heading_typograpy=”” main_heading_font_family=”” main_heading_font_size=”” main_heading_line_height=”” sub_heading_typograpy=”” sub_heading_font_family=”” sub_heading_style=”” sub_heading_font_size=”” sub_heading_line_height=”” spacer_img=”” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%223em%22%7D%7D”][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Veebipõhised muusikatunnid” heading_tag=”h1″ alignment=”left” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_height=”1″ line_color=”#91cd8f” line_width=”80″ main_heading_style=”font-weight:bold;” spacer_margin=”margin-top:1em;margin-bottom:1em;” sub_heading_margin=”margin-bottom:1em;”][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][vc_column_text]Veebipõhised muusikatunnid, kogupere folgiring, professionaalse muusiku Astrid Nõlvaku juhendamisel.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” width=”full” us_bg_overlay_color=”#f4c0b0″ content_placement=”middle” disable_element=”yes”][vc_column][vc_custom_heading text=”Erinevate tegevuste kaudu arenevad lapsel peenmotoorika, koordinatsioon, rütmitunne, tähelepanu- ja keskendumisvõime, suhtlemis- ja vaatamisoskus ning kuulamisoskus.” font_container=”tag:h4|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%221em%22%2C%22color%22%3A%22%23ffffff%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text]Vestlusringiga loovtunnis on lisaks beebiga lustimisele võimalik jagada oma kogemusi, rõõme ja muresid. Juhendaja suunamisel vesteldakse teemadel, mis käsitlevad lapse arengu toetamist, kasvatusteooriaid, naiseks- ja emaksolemist, paarisuhet ja kõike muud, mis väikelapsega peres aktuaalne. Kehtib konfidentsiaalsuse põhimõte – kõik räägitu jääb beebiklubi ruumidesse.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Kogupere folgitunnid ” font_container=”tag:h6|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%220px%22%7D%7D”][vc_column_text el_class=”bk-list”]Oled oodatud liituma folgiringi aprillikuu veebitundidega.  Sobib hästi lastele vanuses 6kuud-5aastat ja Sa ei pea olema varasemalt tunnis käinud.

Meie veebitunnid on üles ehitatud põhimõttel, et kuu aja jooksul lisame gruppi kokku kokku umbes 20 laulu, näpumängu, ahellaulu, liisusalmi, salmid numbrite õppimiseks, rütmi- ja dünaamika harjutused, liigutustega laulud, hüpitussalmid ja palju muud, mis Sinu last arendab. Seda kõike teile veebi kaudu pakumegi kuivõrd sellist materjali veebist ega raamatutest väga palju leida pole.

Kodus on hea koos lapsega/perega just teile sobival ajal neid laule laulda ja mänge kaasa teha ning kinnistada. Vahva on kõigil ja milline suurepärane võimalus ka issid kaasata. Klipid on lühikesed ja soovitav on enne endal laul ise ära õppida, nii ei pea lapsega ekraani taga palju olema.

Lisame videod gruppi laulude kaupa. Nii saad sa valida ise, millist laulu parasjagu soovid teha ja laps ei pea pikalt ekraanil läheduses olema.

Muusika arendab lapse

  • rütmitunnetust;
  • kuulamisoskust;
  • jälgimisoskust;
  • koordinatsiooni;
  • ja loob enesekindlust end verbaalselt väljendada.

Folgiringi juhendaja Astrid Nõlvak on professionaalne eesti rahvamuusik ning rahvamuusikaõpetaja. Lisaks pillimängule ja rahvamuusikaõpetaja tööle on ta ka pärimusmuusikafestivali Hiiu Folk peakorraldaja ja programmijuht.

Veebitundide suured plussid:

Saad vaadata igal ajal ja igas kohas.

Ei pea kuhugi tormama ja lapsi riidesse toppima. Võite oma ööriietes neid laule kaasa teha, lapsed ei pea olema pestud ja kammitud 😉

Saad vaadata videosid mitu korda päevas.

Saad pausile panna, edasi-tagasi kerida.

Ei ole hullu kui olete pisut tõbised. Kodust välja minema ei pea, videod tulevad koju kätte 🙂

Issid ja õed-vennad saavad ka nüüd kaasa lüüa.

Osaluspanus

25€ aprillikuu tasu (videod üleval kuni 15. mai).

Registreerimine

Kirjuta oma soovist mariliis@pesapuuperekeskus.ee ja saadan Sulle täpsemad juhised grupiga liitumiseks 🙂[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column width=”1/3″][us_image image=”20207″ size=”us_600_600_crop” onclick=”lightbox”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”17884″ size=”us_600_600_crop” onclick=”lightbox”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”17882″ size=”us_600_600_crop” onclick=”lightbox”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]