fbpx

Loovustunnid

Loovustunnid Montessori pedagoogika põhimõtetel

Loovus- ja meisterdamistunnid beebide ja väikelastega Peetris on üles ehitatud Montessori pedagoogika sugemetel. Oleme looduslähedased ning suunatud säästvale mõtteviisile. Beebide ja väikelaste loovusringi on oodatud lapsed vanuses 6kuud kuni 5aastat.

Tunnis teeme kõike, mis on vahva ja kasulik Sinu lapse arengule ja mida saate loovtundides mõnuga teha, sest segaduse koristamine jääb meie hooleks. Üheskoos antakse titadele võimalus õppida uusi liigutusi ning lihvida oskusi, tunda rõõmu mäkerdamisest ning minna koju isetehtud mälestusega. Kasutame lapsele ohutuid materjale.

Kogu tegevus on suunatud loodust säästvale mõtteviisile, kasutades Montessori pedagoogika põhimõtteid.

Meiega koos leiavad lapsed end vahel võlumetsast või tunnevad end leiutajana. Tundides saab näiteks teada, kuidas soodast lund teha või pakenditest ägedaid autosi-lennukeid meisterdada. Kogu tegevus on suunatud loodust säästvale mõtteviisile, kasutades Montessori pedagoogika põhimõtteid.

Beebide ja väikelaste loovus- ning meisterdamisring (loovustund) arendab lapse:

  • koordinatsiooni;
  • peenmotoorikat;
  • tähelepanu- ja keskendumisvõimet;
  • koostööoskust;
  • ja julgust katsuda erinevaid materjale.

Montessori pedagoogikal põhinevad loovustunnid Peetris, Rae vallas kolmapäeviti Pesapuu Perekeskuses (Küti tee 4, Peetri Keskuses). Info leiad ka Facebookist

Kolmapäeviti
Küti tee 4, Peeti (Peetri Keskus)
Küti tee 4, Peeti (Peetri Keskus)

Kell 10 kuni 5aastased lapsed rõõmsalt üheskoos

Menüü