Ootan Sind, kui oled jõudnud kohta, kus elust just nagu rõõm ja nauding puudub, kuid sügaval sisimal on teadmine ja tunne, et tegelikult ei peaks see nii olema.

Kui loed neid ridu siis mingil põhjusel oled siia jõudnud ja miski Sinu sees on pannud Sind huvituma oma tegelikust olemusest, sisemistest ressursidest ja potentsiaalist.

Õpin terapeudiks 4 aastasel kursusel – Rahvusvahelises Transpersonaalse psühholoogia ja
hüpnoteraapia erakoolis „Teadlik Mina“ ja viin läbi transpersonaalse psühholoogilise
nõustamise praktikat.
Praktika hind:
1h- 10eur
1,5h -15eur
2h-20eur
Registreerida nõustamisele saad telefonil  teel +372 5669 1716 või e-maili aardessil: leinsaar@gmail.com (Heleri Leinsaar).

Minu juurde saad tulla üksi, kaaslase või pereliikmega. Tule sellega, mis sul on. Mina olen sulle teejuhiks ja toeks ja loon Sulle ruumi, kus avastaksid endas küljed ja sügavuse, millest veel teadlik ei ole. Iga klient tuleb õpetajaks ka mulle ehk läbi Sinu õpin ka mina. Aitan Sul mõista ja teha nähtavaks kohad, kus Sinu hingehädad alguse on saanud. Võibolla on jäänud sinusse kinni sündmused, negatiivsed emotsioonid või mineviku traumad, mis täna Sulle eneselegi teadmata, Sind õnnetuks teevad. Sa ei pruugi olla isegi teadlik, et mingi mineviku sündumus korraldab Sinu tänases elus palju segadust ja takistusi. Lahendamata olukorrad ja emotsioonid võivad igapäeva elus põhjustada konflikte, stressi, depressiooni või ärevust, mis omakorda nõrgestavad Sinu tervist, käitumist ja mõtlemist. Meie kehasse on talletatud kogu informatsioon ja alateadvus mäletab sündmusi, mis mõistuse poolt võivad olla blokeeritud. Vabastamata ja teadvustamata on see, kust kunagi kõik alguse sai ja mis ei toeta Sinu tänaseid tegemisi. Minu teraapiaseanss seisneb selles, et teen Sulle nähtavaks nähtamatu ja näitan, et igast olukorrast on väljapääs, kui Sa seda soovid. Annan sulle teadmised ja tööriistad, kuidas iseenda arenguga tegeleda ja sisemist heaolu tekitada.

Mida ma õpin?

Transpersonaalne psühholoogiline nõustamine, mis hõlmab endas psühho-ja hüpnoteraapiat – on rakendusliku psühholoogia tulevikusuund, kus kasutatakse nõustamist, teooriad ja tehnikad, mida  kohandatakse vastavalt kliendile. Harjutusi, sügavaid lõõgastavaid sessioone, rännakuid, pildi ülespanekuid (konstellatsioone), eksperimente või joonistamist kasutatakse teraapia jooksul, kui see on teraapia jaoks oluline või vajalik, et võimaldada juurdepääsu inimmõistuse haardeulatusest välja jäävatele aladele. Vaatleme keha ja meelt kui tervikut, sest neis on alati ühisosa. Nõustaja aitab vaadata oma hetkeprobleemidest sügavamale, et mõista oma terviklikku identiteeti ja sisemist tarkus. See annab teraapiaprotsessile uue psühholoogilise kvaliteedi, mis julgustab klienti hindama adekvaatselt elu erinevaid aspekte ja leidma koos terapeudiga sisemist jõudu ja loovaid viise oma elu parandamiseks. Et  kasvaks emotsionaalne heaolu ja kohanemisvõime, väheneks väsimus ja stress, muutuks selgemaks elamise eesmärk ja paraneks oskus leida lahendusi elu kriisiperioodidel. Nii nagu ütleb minu õppejõud ja kooli asutaja Jure Biechonski; „Meie niinimetatud probleemid on normaalne reakstsioon ebanormaalsele olukorrale.“  Transpersonaalses nõustamises nähakse raskusi või haigust kui võimalust elu korda seada.

Lisan intervjuu „Teadlik mina“ kooli asutaja ja õppejõu Jure Biechonskiga.

https://www.youtube.com/watch?v=H-jX-aU9Q6E&feature=youtu.be&list=UUfIg5IuFpjuiJ-TzlR1aEvg&fbclid=IwAR3P9wnlKlz8T1V4JUeXw9h24vMFWu2VEc5-SNfT9SYKruxPNDSGpLS6DSs

Registreerida nõustamisele saad telefonil  teel +372 5669 1716 või e-maili aardessil: leinsaar@gmail.com (Heleri Leinsaar).