VEEBINAR HAMBAARSTIGA: Laste hammaste tervis. (Järelvaatamine)

15.00 

OOTAME KÕIKI BEEBIDE, VÄIKELASTE AGA KA SUUREMATE LASTE VANEMAID LASTE SUUTERVISE VEEBINARIDELE EESTI TIPPEKSPERTIDEGA!

Meie ettekandjad on öelnud, et tegelikult on see info oluline teada nii lapseootust planeerivaile paaridele, värsketele vanematele kui ka vanavanemateni välja! Tule õpime, KUIDAS SAAME KOOS LUUA TERVETE HAMMASTEGA LASTE PÕLVKONNA! 😁

@CityDentalHambakliinik HAMBAARST TIINA KIRSIMÄGI räägib laste hammaste tervishoiust: mida iga lapsevanem peaks oskama oma lapse hammaste juures jälgida; miks, millal ja kuidas lapse hammaste eest hoolitseda; milliste nippidega saab lapse hambapesu osas koostööle;  millal külastada hambaarsti ja kuidas visiidiks last ette valmistada; mida hambaarstid lapse suus jälgivad ja kuidas pisikestel hambaravi teostatakse.

Kõik kolm veebiloengut jäävad järelvaadatavaks kuni 31. juulini.

👩‍⚕️ MEIE EKSPERDID TUGINEVAD OMA ETTEKANNETES TEADUSPÕHISTELE TEADMISTELE JA OMA PIKAAJALISELE KOGEMUSELE SUUTERVISE SPETSIALISTIDENA!

MAKSUMUS

⭐Üks veebinar: 15€

✨Kõigi kolme veebinari PAKETT: 40€. Leiad selle SIIT.

💯% Raha tagasi GARANTII! Kui Sa tunned, et Sa ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi!

KUS REGISTREERUDA?

1) Osta endale ligipääs e-poest.

NB! Pärast ostu sooritamist saadame Sulle 48h jooksul edasised juhised.

 

TIINA KIRSIMÄGI – HAMBAARST:

Tutvustus:

Olen  Tiina Kirsimägi, hambaarst ja 3 lapse ema (7a,11a ja 13a). Olen hambaarstina töötanud üle 12 aasta. Kuigi ma armastan oma tööd, olen alati pidanud kõige olulisemaks hambahaiguste ennetust. Laste hammaste tervishoid on mulle olnud väga südamelähedane. Isegi ravi vajavate piimahammastega  lapse puhul on lootust, et jäävhammaskonnas ravi ei ole vaja, aga siin vajavad hambaarstid head koostööd vanematega.  Varasemalt puudus vanematel teave laste hammaste tervishoiu olulisusest. Ma väga soovin, et praegused vanemad oleksid paremini informeeritud ja saaksid oma teadmistega luua tervete hammastega laste põlvkonna.

Ootan pikisilmi, et saaksin oma teadmisi ja tähelepanekuid teiega jagada 🙂

Abstrakt:

Meie hammaskonna tervishoid algab lapsepõlvest. Oluline on teada, miks, millal ja kuidas lapse hammaste eest hoolitseda. Käsitlen imetamise olulisust ja kasulikkust ning ka seda, kas liiga palju head võib vahel ka halb olla. Arutame, millistest kuldreeglitest lähtuda, et tagada terve hammaskond. Juttu tuleb hambaarsti külastamise vajadusest ka siis kui midagi muret ei tee ning sellest, kuidas valmistuda lapsega esimesteks hambaarstikülastusteks. Räägime sellest, mida hambaarst vaatab ja kuidas toimub laste hambaravi.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “VEEBINAR HAMBAARSTIGA: Laste hammaste tervis. (Järelvaatamine)”