VEEBINAR KLIINILISE LOGOPEEDIGA: Laste näo- ja suulihaskonna areng. (Järelvaatamine)

15.00 

OOTAME KÕIKI BEEBIDE, VÄIKELASTE AGA KA SUUREMATE LASTE VANEMAID LASTE SUUTERVISE VEEBINARIDELE EESTI TIPPEKSPERTIDEGA!

Meie ettekandjad on öelnud, et tegelikult on see info oluline teada nii lapseootust planeerivaile paaridele, värsketele vanematele kui ka vanavanemateni välja! Tule õpime, KUIDAS SAAME KOOS LUUA TERVETE HAMMASTEGA LASTE PÕLVKONNA! 😁

⏰ KES? MILLAL?

UnimedKliinikud KLIINILINE LOGOPEED JA MÜOFUNKTSIONAALNE TERAPEUT LIIS LINDE räägib suu hammaskonna ja lihaskonna arengust ja seda mõjutavatest teguritest:  millised suured muutused toimuvad lapse näo- ja lõualuusüsteemis ning hambumuses esimeste eluaastate jooksul; kuidas mõjutavad lapse hambumust söögilaud ja söömis-joomisoskuste areng, lutipudelid ja luti imemine; miks on suuhingamine ohumärk ja millised on teisedki halvad oraalsed harjumused ning mil viisil nende arengut soodsas suunas mõjutada; mida teha keele- ja huulekidaga; kuidas varajase märkamise ja õigeaegse sekkumisega saab paljusid hambumusanomaaliaid ennetada.

🗓 Veebiloeng jääb järelvaadatavaks kuni 31. juulini aast

MAKSUMUS

✨Kõigi kolme veebiloengu PAKETT: 40€

⭐Üks veebiloeng: 15€

💯% Raha tagasi GARANTII! Kui Sa tunned, et Sa ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi!

KUS REGISTREERUDA?

1) Osta endale pilet e-poest

NB! Pärast ostu sooritamist saadame Sulle 48h jooksul edasised juhised.

👩‍⚕️ MEIE EKSPERDID TUGINEVAD OMA ETTEKANNETES TEADUSPÕHISTELE TEADMISTELE JA OMA PIKAAJALISELE KOGEMUSELE SUUTERVISE SPETSIALISTIDENA!

 

LIIS LINDE – kliiniline logopeed ja müofunktsionaalne terapeut

Tutvustus

Olen kliiniline logopeed ja müofunktsionaalne terapeut Tartu Unimed Ühendatud Kliinikus. Varasemalt olen töötanud ka lasteaias ja rehabilitatsioonikeskuses. Minu juurde jõuavad nii lapsed, noorukid kui ka täiskasvanud, kellel on kas kõne- ja/või kommunikatsioonihäired, häälehäired, müofunktsionaalsed probleemid (suuhingamine, keele vale asend rahuolekus, infantiilne neelamismuster, halvad oraalsed harjumused jne) või uneaegsed hingamishäired, uneapnoe. Enam kui viis aastat olen töötanud interdistsiplinaarses meeskonnas, mille moodustavad hambaarstid, ortodondid ja suukirurgid. Minu, kui müofunktsionaalse terapeudi peamiseks eesmärgiks on märgata, hinnata ning vajadusel läbi viia teraapia, et patsiendil kujuneksid õiged oskused ja harjumused, mis soodustavad korrektse näo- ja lõualuusüsteemi arengut. Seega toetab müofunktsionaalne teraapia ortodontilise ravi teostamist ja saavutatud tulemuse püsimist. Samuti olen läbinud imetamise nõustaja baaskoolituse, mis on täiendanud minu teadmisi ja oskusi terapeudina.

Ülevaade 

Miks lapse piimahammaskond on nii kena ja sirge, aga jäävhammaste tulekul kasvavad need puseriti?

Kas oleme õige aja maha maganud?

Mida oleksime saanud varem teha?

Neid ja paljusid teisi küsimusi kuulen nädalas päris mitmel korral. Väikelapse arengus on esimesed kolm eluaastat määrava tähtsusega. Selles vanusevahemikus pannakse alus õigete oraalmotoorsete oskuste ning hamba- ja lõualuusüsteemi arengule. Eriti suured muutused toimuvad just esimesel eluaastal, kui lapse põhitoiduks on rinnapiim ning eluaasta teises pooles lisandub püree ja järk-järgult näputoit. Mitte ainult söömis- ja joomisoskused ei mõjuta näo- ja lõualuusüsteemi arengut, vaid ka suuhingamine, erinevad halvad oraalsed harjumused ning mõningatel juhtudel ka keele- ja/või huulekida. Varajane märkamine ja õigeaegne sekkumine aitab kaasa hambumusanomaaliate ennetamisele.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “VEEBINAR KLIINILISE LOGOPEEDIGA: Laste näo- ja suulihaskonna areng. (Järelvaatamine)”