Veebiloeng “Kuidas lapsepõlvemustrid mõjutavad meid lapsevanemana?” (Salvestus)

25.00 

Categories: , Tag:

Veebiloeng toimus Zoom keskkonnas 29.11.2022 ja on järelvaadatav kuni 28.02.2023.

Lapsed ei vaja ideaalseid vanemaid, vaid lapsevanemaid, kes on ühenduses kõikide enda tunnetega, oskavad õigel moel ilmutada enda viha, vajadusel ennast kaitsta ja reageerida adekvaatselt lapse keerulistele läbielamistele. Sinu õige viha õpetab lapsele õiget viha.

Seetõttu lapsevanematena peamegi olema teadlikud ka iseenda päästikutest, sest mõnikord takistavad need meid olemast vanemad, kes me olla tahame. Lastekasvatusega seotud kriisid kujutavad endast võimalusi kasvuks ja lõiminguks. Vanemad teevad suurt stressi tekitavates olukordades vigu. Me kõik teeme. Vigu pole võimalik vältida, aga nendest võivad saada suurepärased õpetajad.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Miks me ärritume seal, kus on vaja armastada ja hoolitseda ehk millised on minu päästikud lapsevanemana? Miks mul on raske piire seada ning võin tunda pidevalt süü- ja häbitunnet?
  • Kuidas minu enda kiindumusstiil võib mõjutada minu praegust suhet lapsega ja elukaaslasega/abikaasaga?
  • Oma tunnetest arusaamine – nelja sammu meetod (praktilised tehnikad, kodused töölehed ja võtted)

⏰ MILLAL?

Veebiloeng toimus reaalajas 29.11.2022 kell 18:00-20:00. Salvestus on järelvaadatav kuni 28.02.2023.

📍 KUS?

Veebiloengul saab otseülekandel osaleda Zoom keskkonnas. Salvestuse vaatamise lingi saadame 3-4 tööpäeva jooksul peale loengu toimumist eraldi e-kirjaga.

👨‍👩‍👧‍👦 KELLELE MÕELDUD?

Veebiloeng sobib kõikidele lapsevanematele ja lastega tegelevatele inimestele.

💶 MAKSUMUS

Veebiloengu maksumus 25 €

👉 Kahe loenguga paketi maksumus 45 €.

NB! Võimalus osta ka neljast loengust koosnev teadliku lapsevanema loengupakett! Paketti kuulub 2 loengut Lagle Reinupiga ja 2 loengut Rita Rätseppaga.

🔊 4 loengut paketina ostes 80 € (tavahind 100 €, paketiga ostes 1 loengu hinnaks kõigest 20 €)

👉 Vaata loengupaketi täpsemat infot ja ostuvõimalusi SIIT.

* Loengud on järelvaadatavad kuni 28. veebruarini 2023.

* Raha tagasi garantii! Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

NB! Pärast ostu sooritamist tulevad Sulle meilile edasised juhised. Palun piilu ka oma postkasti müügikaustadesse ja igaks juhuks ka rämpsposti. Juhul, kui kiri Sinuni ei jõua, kirjuta meile info@pesapuuperekeskus.ee

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫Koolitaja Lagle Reinup on magistrikraadiga psühholoog ning hetkel õpib ta pereteraapia põhiväljaõppes. Laste ja peredega töötamise kogemust on tal ligemale 10 aastat. Hetkel töötab ta 4kliinikus ja Igale Lapsele Pere Kompetentsikeskuses psühholoogina. Lisaks on ta Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi lektor ning viib regulaarselt läbi koolitusi ja tugigruppe ka lapsevanematele, noorukitele ja haridustöötajatele. Kodus on tal kooskasvamas väike tütar.