Veebiloeng “Kuidas toetada teismeliste emotsionaalset arengut ning aidata neil turvaliselt tundeid väljendada“ (Salvestus)

25.00 

Veebiloeng toimus Zoom keskkonnas 29.08.2022 ja on järelvaadatav kuni 31.10.2022.

NB! Boonusena eraldi küsimuste-vastuste sessioon 5.septembril kell 18:30 – 19:30!

Teismeliste ajus toimuvad kiired ja suured muutused, millega noorukil on üksi raske toime tulla. Teismeeas on normaalne, et soovitakse enda vanematest eralduda ning iseseisvuda, kuid vaatamata teekonnale sõltumatuse poole, vajab teismeline vanemate tingimusteta armastust, mis annab talle kasvamiseks enesekindlust. Psühholoog Lagle Reinup on oma töös  täheldanud, et vanemad on peamine ressurss, kes saab noorukit aidata ja toetada.

Koolituse eesmärk on aidata lapsevanemal paremini mõista ning toime tulla stressirohkete olukordadega ja tugevate tunnetega, mis teismelistel sageli esinevad. Koolituselt saad kaasa palju praktilisi võtteid ja teadmiseid, mis aitavad säilitada rahu iseendas ning noorukis, kui tundub, et kõik kasvab üle pea, samas tugevades omavahelist kontakti ja usaldust.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Miks on teismelistel sageli raske enda impulsse kontrollida?
  • Millepärast on enesevigastamine ja riskikäitumine levinud eriti noorukite seas (võimalikud eesmärgid)?
  • Kuidas aidata teismelisel turvaliselt enda tundeid väljendada (teisi või ennast füüsiliselt/vaimselt kahjustamata)? Praktilised tehnikad.
  • Miks on suhe ja kontakt noorukiga tähtsamad, kui probleemid?
  • Mida teismelised vanematelt vajavad, kuid mida nad sageli enda vanematele otse väljendada ei oska/julge?

⏰ MILLAL?

29.08.2022 kell 18:00-20:00 Zoom keskkonnas. Salvestus jääb järelvaadatavaks kuni 31.10.2022.

NB! Boonusena eraldi küsimuste-vastuste sessioon 5. septembril kell 18:30 – 19:30!

👨‍👩‍👧‍👦 KELLELE MÕELDUD?

Veebiloeng sobib kõikidele lapsevanematele ja lastega tegelevatele inimestele, loengus keskendutakse teismeliste vanusegrupile.

💶 MAKSUMUS

Veebiloengu maksumus 25 €

* Loeng on järelvaadatav kuni 31. oktoobrini 2022.

* Raha tagasi garantii! Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

NB! Pärast ostu sooritamist tulevad Sulle meilile edasised juhised. Palun piilu ka oma postkasti müügikaustadesse ja igaks juhuks ka rämpsposti. Juhul, kui kiri Sinuni ei jõua, kirjuta meile info@pesapuuperekeskus.ee

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫Koolitaja Lagle Reinup on magistrikraadiga psühholoog ning hetkel õpib ta pereteraapia põhiväljaõppes. Laste ja peredega töötamise kogemust on tal ligemale 10 aastat. Hetkel töötab ta 4kliinikus ja Igale Lapsele Pere Kompetentsikeskuses psühholoogina. Lisaks on ta Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi lektor ning viib regulaarselt läbi koolitusi ja tugigruppe ka lapsevanematele, noorukitele ja haridustöötajatele. Kodus on tal kooskasvamas väike tütar.