Veebiloeng “Ma olen nii vihane ehk kuidas iseenda ja lapse viha turvalisemalt juhtida?” (Salvestus)

25.00 

Categories: , Tag:

Veebiloeng toimus Zoom keskkonnas 13.12.2022 ja on järelvaadatav kuni 28.02.2023.

Viha on signaal. See on sümptom, mille kaudu saab mõista sügavama tunde olemasolu. Viha on üks baasemotsioonidest ning tunnete turvaline väljendamine on loomulik ja vajalik tegevus. Lagle Reinupi esimesel koolitusel keskendusime vanema päästikutele ning nende tundma õppimisele, sest kes oskab draakonit nimepidi kutsuda, omab tema üle võimu.

Sellel koolitusel saad teada, miks väikestel lastel on enda tundeid raskeid juhtida ning mida tähendab ütlus, et jonnida ei saa üksinda. Loengu käigus mõistad paremini viha põhjuseid ning saad kaasa “tööriistakasti”, mis aitab sul paremini juhtida iseenda ja lapse vihahoogusid ning läbi selle luua mõnusam ja terviklikum suhe enda lapsega ning seda läbi mängu/mängulisuse ja omavahelise kontakti suurendamise.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Lapse ajukeskne kasvatus. Kuidas teadmised aju arengust aitavad meil laste arengut paremini mõista ning olla lahkemad ka iseenda vastu?
  • Jonnida ei saa üksinda ehk mis võib olla laste jonnihoogude sügavam põhjus? 
  • Kuidas aidata ennast ja last tugevate tunnete korral ning saavutada  positiivseid muutuseid käitumises?
  • Praktilised mängud ja tehnikad, kuidas tugevatele tunnetele õigesti reageerida ja tugevdada omavahelist kontakti

⏰ MILLAL?

Veebiloeng toimus reaalajas 13.12.2022. Salvestus on järelvaadatav kuni 28.02.2023.

📍 KUS?

Veebiloengul saab otseülekandel osaleda Zoom keskkonnas. Salvestuse vaatamise lingi saadame 3-4 tööpäeva jooksul peale loengu toimumist eraldi e-kirjaga.

👨‍👩‍👧‍👦 KELLELE MÕELDUD?

Veebiloeng sobib kõikidele lapsevanematele ja lastega tegelevatele inimestele.

💶 MAKSUMUS

Veebiloengu maksumus 25 €

👉 Kahe loenguga paketi maksumus 45 €.

NB! Võimalus osta ka neljast loengust koosnev teadliku lapsevanema loengupakett! Paketti kuulub 2 loengut Lagle Reinupiga ja 2 loengut Rita Rätseppaga.

🔊 4 loengut paketina ostes 80 € (tavahind 100 €, paketiga ostes 1 loengu hinnaks kõigest 20 €)

👉 Vaata loengupaketi täpsemat infot ja ostuvõimalusi SIIT.

* Loengud on järelvaadatavad kuni 28. veebruarini 2023.

* Raha tagasi garantii! Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

NB! Pärast ostu sooritamist tulevad Sulle meilile edasised juhised. Palun piilu ka oma postkasti müügikaustadesse ja igaks juhuks ka rämpsposti. Juhul, kui kiri Sinuni ei jõua, kirjuta meile info@pesapuuperekeskus.ee

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫Koolitaja Lagle Reinup on magistrikraadiga psühholoog ning hetkel õpib ta pereteraapia põhiväljaõppes. Laste ja peredega töötamise kogemust on tal ligi 10 aastat. Hetkel töötab ta 4kliinikus ja Igale Lapsele Pere Kompetentsikeskuses psühholoogina. Lisaks on ta Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi lektor ning viib regulaarselt läbi koolitusi ja tugigruppe ka lapsevanematele, noorukitele ja haridustöötajatele. Kodus on tal kooskasvamas väike tütar.