Veebiloeng “Ma enam ei jaksa ehk kuidas toetada lapse arengut nii, et kõik tunneks ennast hästi“ (Salvestus)

25.00 

Categories: , Tag:

Veebiloeng toimus Zoom keskkonnas 31.03.2022 ja on järelvaadatav kuni 31.05.2022.

Kas oled lapsevanemana mõnikord tundnud, et ei mõista, mis toimub sinu väikese lapsega? Soovid last rahumeelselt kasvatada ning oled liitunud juba kõikide lapse kasvatamise gruppidega, kuid tunned vahel ikkagi, et oled vanemana läbikukkunud? Sind vaevab mõnikord süütunne, kuna sinu enda “süütenöör” on lühike ning sa lihtsalt ei jaksa kogu aeg käituda nii nagu raamatutes õigeks peetakse. Vahel sulle tundub, et sinu laps käitub meelega halvasti ning tema jonnihood aina sagenevad ja mitte ükski õpitud tehnika justkui ei tööta.

Kui vastasid mõnele nendest küsimustest jaatavalt, siis tea, et sa pole üksi ning oled oodatud veebiloengule, kus psühholoog Lagle Reinup õpetab, kuidas eelkõige ennetada vanemana iseenda ülemäärast stressi ja  läbipõlemist. Sealjuures omandad veebiloengus teadmised ja oskused, mis aitavad sul luua lapsega tugevama suhte ning toetada tema emotsionaalset arengut (emotsioonide turvaline väljendamine, probleemilahendusoskused, koostöö, empaatia, mina-areng).

Veebiloengus käsitletavad teemad:

  • Lapse ajukeskne kasvatus. Kuidas teadmised aju arengust aitavad meil laste arengut paremini mõista ja toetada?
  • Kuidas võib mõjutada lapsevanema enda lapsepõlv suhteid lapsega? Mis vahe on lapse kasvatamisel ja lapsega kooskasvamisel, miks see on oluline?
  • Kuidas lahendada probleeme ja konflikte perekonnas nii, et kõik tunneks ennast võitjana?
  • Praktilised tehnikad ja võtted, kuidas toetada laste arengut ning sealjuures lapsevanema mitte läbi põleda.

⏰ MILLAL?

31.03.2022 kell 18:00-20:00 Zoom keskkonnas. Salvestus jääb järelvaadatavaks kuni 31.05.2022.

👨‍👩‍👧‍👦 KELLELE MÕELDUD?

Veebiloeng sobib kõikidele lapsevanematele ja lastega tegelevatele inimestele, loengus keskendutakse vanusegrupile 3-11 eluaastat.

💶 MAKSUMUS

Ühe veebiloengu maksumus on 25 €

* Loeng on järelvaadatav kuni 31. maini 2022.

* Raha tagasi garantii! Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

NB! Pärast ostu sooritamist tulevad Sulle meilile edasised juhised. Palun piilu ka oma postkasti müügikaustadesse ja igaks juhuks ka rämpsposti. Juhul, kui kiri Sinuni ei jõua, kirjuta meile info@pesapuuperekeskus.ee

Sarja teise loengu leiad siit:

„Ma olen nii vihane ehk kuidas iseenda ja lapse viha paremini ja turvalisemalt juhtida” veebiloeng 07.04.2022

Loengupaketi kirjelduse ja ostuvõimaluse leiad SIIT.

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫Koolitaja Lagle Reinup on magistrikraadiga psühholoog ning hetkel õpib ta pereteraapia põhiväljaõppes. Laste ja peredega töötamise kogemust on tal ligemale 10 aastat. Hetkel töötab ta Lillepere Keskuses ja Igale Lapsele Pere Kompetentsikeskuses psühholoogina. Lisaks on ta Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi lektor ning viib regulaarselt läbi koolitusi ja tugigruppe ka lapsevanematele, noorukitele ja haridustöötajatele. Kodus on tal kooskasvamas väike tütar.