Lapse emotsionaalset arengut toetavate e-loengute pakett (2 loengu salvestust)

45.00 

Kas oled lapsevanemana mõnikord tundnud, et ei mõista, mis toimub sinu väikese lapsega? Soovid last rahumeelselt kasvatada ning oled liitunud juba kõikide lapse kasvatamise gruppidega, kuid tunned vahel ikkagi, et oled vanemana läbikukkunud? Sind vaevab mõnikord süütunne, kuna sinu enda “süütenöör” on lühike ning sa lihtsalt ei jaksa kogu aeg käituda nii nagu raamatutes õigeks peetakse. Vahel sulle tundub, et sinu laps on käitub meelega halvasti ning tema jonnihood aina sagenevad ja mitte ükski õpitud tehnika justkui ei tööta.

Kui vastasid mõnele nendest küsimustest jaatavalt, siis tea, et sa pole üksi ning oled oodatud uuele veebikursusele, kus loenguid viib läbi psühholoog Lagle Reinup.

Laste emotsinaalse arengu toetamiseks oleme loonud loengusarja, kus õpid, kuidas eelkõige ennetada vanemana iseenda ülemäärast stressi ja  läbipõlemist. Sealjuures omandad teadmised ja oskuseid, mis aitavad sul luua lapsega tugevama suhte ning toetada tema emotsionaalset arengut (emotsioonide turvaline väljendamine, probleemilahendusoskused, koostöö, empaatia, mina-areng). Samuti saad koolitusel teada, miks väikestel lastel on enda tundeid raskeid juhtida ning, mida tähendab ütlus, et jonnida ei saa üksinda. Lisaks selgitab Lagle, miks meil on vahest täiskasvanutena samuti enda vihaga raske toime tulla. Koolituse käigus mõistad paremini viha põhjuseid ning saad kaasa “tööriistakastikese”, mis aitab sul paremini juhtida iseenda ja lapse vihahoogusid ning läbi selle luua mõnusam ja terviklikum suhe enda lapsega.

Koolitused toimuvad otseülekandena märtsis ja aprillis, kuid saad neid järgi vaadata 2 kuud peale loengu toimumist. 

👪 “Ma enam ei jaksa ehk kuidas toetada lapse arengut nii, et kõik tunneks ennast hästi“ veebiloeng 31.03.2022

Veebiloeng käsitleb:

  • Lapse ajukeskne kasvatus. Kuidas teadmised aju arengust aitavad meil laste arengut paremini mõista ja toetada?
  • Kuidas võib mõjutada lapsevanema enda lapsepõlv suhteid lapsega? Mis vahe on lapse kasvatamisel ja lapsega kooskasvamisel, miks see on oluline?
  • Kuidas lahendada probleeme ja konflikte perekonnas nii, et kõik tunneks ennast võitjana?
  • Praktilised tehnikad ja võtted, kuidas toetada laste arengut ning sealjuures lapsevanema mitte läbi põleda.

👪 Ma olen nii vihane ehk kuidas iseenda ja lapse viha paremini ja turvalisemalt juhtida” veebiloeng 07.04.2022

Veebiloeng käsitleb:

  •       Miks on vihaga toimetulek paljude laste ning ka täiskasvanute jaoks raske?
  •       Jonnida ei saa üksinda ehk, mis võib olla jonnihoogude sügavam põhjus?
  •       Kuidas aidata ennast ja last tugevate tunnete korral ning saavutada positiivseid muutusi käitumises

👨‍👩‍👧‍👦 KELLELE MÕELDUD?

Veebiloengud sobivad kõikidele lapsevanematele ja lastega tegelevatele inimestele, loengutes keskendutakse vanusegrupile 3-11 eluaastat.

💶 MAKSUMUS

Kuni 10.03 soodushind 2 loengut paketina ostes 40 €

Alates 11.03.2022 hind 2 loengut paketina ostes 45 €

📺Loengud on järelvaadatavad 2 kuud peale loengu toimumist!

💶Raha tagasi garantii!

Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫Koolitaja Lagle Reinup on magistrikraadiga psühholoog ning hetkel õpib ta pereteraapia põhiväljaõppes. Laste ja peredega töötamise kogemust on tal ligemale 10 aastat. Hetkel töötab ta Lillepere Keskuses ja Igale Lapsele Pere Kompetentsikeskuses psühholoogina. Lisaks on ta Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi lektor ning viib regulaarselt läbi koolitusi ja tugigruppe ka lapsevanematele, noorukitele ja haridustöötajatele. Kodus on tal kooskasvamas väike tütar.