Allahindlus!

Esmaabi e-loengute pakett (3 veebiloengut) 11.2023

65.00 

ESMAABI järelvaadatavad veebiloengud novembris 2023

Õnnetus ei hüüa tulles! Kas Sina tead, mida pead tegema siis, kui laps on ümber ajanud kannu kuuma veega ja saanud põletuse või kui on ta on pistnud suhu midagi, mis takistab tal hingamist? Selleks, et sellistes olukordades säilitada külma närvi ja tegutseda teadlikult, on vaja teada esmaabi andmise põhitõdesid ning neid regulaarselt ka üle korrata!

Selleks oleme loonud esmaabi veebiloengud, et saaksid ka kodustes tingimustes uusi esmaabi teadmisi või vanu teadmisi täiendada. Koolitused toimuvad otseülekandena novembris, kuid saad neid järgi vaadata kuni 2024. aasta jaanuari lõpuni.

 

🚨 „Elupäästev esmaabi” 10.11.2023

* Elupäästvast esmaabist (uppumine, võõrkeha hingamisteedes, taaselustamise võtted.

* Laste elustamise eripäradest, imik vs suurem laps

* AED kasutamine, situatsiooni hindamine ja kiirabi kutsumine

* Vaatame teemakohaseid videoklippe

* Küsimused-vastused

🚨„Traumad lastel“ 17.11.2023

* peaajutrauma

* verejooks ja haavad

* luu ja liigese vigastused

* lülisamba vigastused

* põletused, elektri vigastused

* vere kaotamise eripärad lastel

* võõrkeha haavas

🚨„Erakorralised probleemid lastel“ 24.11.2023

* kõriturse infektsioonide tõttu tekkinud raske allergiline reaktsioon

* anafülaksia

* mürgistused (ravimid, keemia, gaasid)

* lööbega kulgevad haigused

* palavikuga laps

* puugid

👨‍👩‍👧‍👦 KELLELE MÕELDUD?

Väikelaste lapsevanematele. Lastega tegevatele inimestele (lasteaiaõpetajad, lapsehoidjad jne). 

MILLAL?

Loengud toimuvad Zoomis online ülekandena 10., 17. ja 24. novembril 2023 kell 13.00-15.00 ning salvestused jäävad järelvaadatavaks kuni 31.01.2024.

💶 MAKSUMUS

Soodushind  – kolme loenguga paketi maksumus 65 € kuni 08.10.2023. Alates 09.10.2023 on paketi maksumus 75 €.

📺Loengud on järelvaadatavad kuni 31. jaanuarini 2024!

💶Raha tagasi garantii!
Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

👩‍🏫 KOOLITAJA on Jaana Palusaar, kellel on rakenduskõrgharidus õenduses, õde-spetsialist intensiivravi alal, erakorralise meditsiini (EM) kogemus alates 2000.a. Jaana töötab Tallinna Kiirabis, ta on EM õde-brigaadijuht.

Tagasiside varasematelt koolitustelt:

* Loeng oli väga sisukas. Mulle meeldis avatud suhtlemine, võimalus ise küsimiseks. Loengust sain teada, kuidas käituda õnnetusjuhtumi korral, kuidas jääda rahulikuks ning kuidas anda esmaabi.
Anneliina

* Mulle väga meeldis! Meeldis just, et koolitaja (ja ka osalejad) rääkisid PÄRIS kogemustest ja juhtumitest. Täiesti uus info oli minule, kuidas kõrget kukkumist klassifitseerida.
Kristi

* Loengu ülesehitus väga hea, eriti meeldib, et teemad on jagatud kolme eraldi loengu vahel just raskusastmete põhjal. Elulised näited meeldivad ja ilmestavad hästi.
Lilian

* Hea loeng, hea ja ilmselgelt kogenud koolitaja. Kuna mina lube ei oma pole ma läbinud ühtegi esmaabikoolitust ja kogu info oli detailides uus. Teadsin, mis on elustamine, kuid kuidas seda teha mitte. Suur tänu veebivormis loengute eest teile – mul on sellisel viisil vähemalt üldse võimalik end pisut kurssi viia.
Karoliina

* Loeng oli väga vajalik ja kasulik. Meeldis loengupidaja konkreetsus. Sain teada täpsemalt AED kasutamise kohta. Muus osas oli hea üle korrata seda, mida olin ka varem kuulnud, nii see kinnistus. Oli mitmeid ahhaa-momente. Loengu alguses räägitu pani rohkem mõtlema, kuidas paremini kiirabile infot edastada. Võtsin loengu igast osast kaasa mõne uue infokillu.
Hedvy

*Väga hea ja huvitav loeng oli! Sain palju vajalikku informatsiooni ja võimaluse avardada oma teadmisi esmaabist laiemalt.
Kati

*Väga meeldis! Sain infot kuidas käituda paljudes lastega seotud traumasituatsioonides ja oskan ehk päris situatsioonis adekvaatselt reageerida.
Kati

*Väga hea, ülevaatlik, samas sisukas. Ma teada mitmeid asju, nt et ei tohi anda tõsise traumaga lapsele juua või ravimeid kiirabi tulekuni, kuidas üldse hinnata kiirelt ja adekvaatselt olukorda (ABCDE), kannatanule sobivad asendid (sh päikesepiste korral), verejooksude peatamine.
Karolina