Allahindlus!

Esmaabi e-loeng „Traumad lastel“ 17.01.2022

21.00 

Õnnetus ei hüüa tulles! Kas Sina tead, mida pead tegema siis, kui laps on kukkudes saanud peaajutrauma või kuidas eemaldada võõrkeha haavast? Selleks, et sellistes olukordades säilitada külma närvi ja tegutseda teadlikult, on hea tunda esmaabi andmise põhitõdesid ning neid aeg-ajalt üle korrata.

Selleks oleme loonud esmaabi veebiloengud, et saaksid ka kodustes tingimustes uusi esmaabi teadmisi või vanu teadmisi täiendada. Koolitused toimuvad otseülekandena jaanuaris, kuid saad neid järgi vaadata kuni märtsi lõpuni.

Veebiloeng „Traumad lastel” 17.01.2022, kell 10:00-12:00

Koolitusel läbitavad teemad:

* peaajutrauma

* verejooks ja haavad

* luu ja liigese vigastused

* lülisamba vigastused

* põletused, elektri vigastused

* vere kaotamise eripärad lastel

* võõrkeha haavas

* hulgitrauma

👨‍👩‍👧‍👦 KELLELE MÕELDUD?

Väikelaste lapsevanematele. Lastega tegevatele inimestele (lasteaiaõpetajad, lapsehoidjad jne). 

💶 MAKSUMUS

✨ SOODUSHIND!

Kuni 15.12.21 üks loeng 21 €

Alates 16.12.21 üks loeng 25 €

📺Loengud on järelvaadatavad kuni 31. märtsini 2022.

💶Raha tagasi garantii!
Kui Sa ei ole loenguga rahul ja tunned, et ei saanud väärtust, siis maksame Sulle raha tagasi.

Sarja teised loengud leiad siit: 

„Elupäästev esmaabi” 10.01.2022

„Erakorralised probleemid lastel” 24.01.2022

Loengupaketi kirjelduse ja ostuvõimaluse leiad SIIT.

Küsimuste korral kirjuta info@pesapuuperekeskus.ee

Koolitaja on Jaana Palusaar, kellel on rakenduskõrgharidus õenduses, õde-spetsialist intensiivravi alal, erakorralise meditsiini (EM) kogemus alates 2000.a. Jaana töötab Tallinna Kiirabis, ta on EM õde-brigaadijuht.

Tagasisided 2020 ja 2021 koolitustelt:

* Loeng oli väga sisukas. Mulle meeldis avatud suhtlemine, võimalus ise küsimiseks. Loengust sain teada, kuidas käituda õnnetusjuhtumi korral, kuidas jääda rahulikuks ning kuidas anda esmaabi.
Anneliina

* Mulle väga meeldis! Meeldis just, et koolitaja (ja ka osalejad) rääkisid PÄRIS kogemustest ja juhtumitest. Täiesti uus info oli minule, kuidas kõrget kukkumist klassifitseerida.
Kristi

* Loengu ülesehitus väga hea, eriti meeldib, et teemad on jagatud kolme eraldi loengu vahel just raskusastmete põhjal. Elulised näited meeldivad ja ilmestavad hästi.
Lilian

* Hea loeng, hea ja ilmselgelt kogenud koolitaja. Kuna mina lube ei oma pole ma läbinud ühtegi esmaabikoolitust ja kogu info oli detailides uus. Teadsin, mis on elustamine, kuid kuidas seda teha mitte. Suur tänu veebivormis loengute eest teile – mul on sellisel viisil vähemalt üldse võimalik end pisut kurssi viia.
Karoliina

* Loeng oli väga vajalik ja kasulik. Meeldis loengupidaja konkreetsus. Sain teada täpsemalt AED kasutamise kohta. Muus osas oli hea üle korrata seda, mida olin ka varem kuulnud, nii see kinnistus. Oli mitmeid ahhaa-momente. Loengu alguses räägitu pani rohkem mõtlema, kuidas paremini kiirabile infot edastada. Võtsin loengu igast osast kaasa mõne uue infokillu.
Hedvy

*Väga hea ja huvitav loeng oli! Sain palju vajalikku informatsiooni ja võimaluse avardada oma teadmisi esmaabist laiemalt.
Kati

*Väga meeldis! Sain infot kuidas käituda paljudes lastega seotud traumasituatsioonides ja oskan ehk päris situatsioonis adekvaatselt reageerida.
Kati

*Väga hea, ülevaatlik, samas sisukas. Ma teada mitmeid asju, nt et ei tohi anda tõsise traumaga lapsele juua või ravimeid kiirabi tulekuni, kuidas üldse hinnata kiirelt ja adekvaatselt olukorda (ABCDE), kannatanule sobivad asendid (sh päikesepiste korral), verejooksude peatamine.
Karolina