fbpx

Beebiraamat “Väike raamat minust”

27.00 

“Väike raamat minust” hõlmab endas 0-7 eluaastat. See on raamat kuhu ülesse kirjutada lapse olulisemad sündmused, iseärasused ja saavutused. Jäetud on loomingulist vabadust nii kirjutamiseks kui ka piltide lisamiseks.

Raamat on jagatud nelja peatükki:

  • Ootusaeg
  • 0-11 kuud (esimene eluaasta)
  • 1-7 eluaastat
  • Olulised eluetapid ja saavutused
Kategooria:

Kirjeldus

Esimene peatükk on lapsevanemale hea harjutus eelseisvaks raamatu täitmiseks. Sisaldades lapsevanemate lehte, sugupuud, ootusaega, beebi sündi ja beebipidu.

Teine peatükk on pühendatud beebi esimesele aastale, mil laps areneb ja avastab maailma kõige enam. See peatükk sisaldab 0-11 elukuud, esimest sünnipäeva ning kõige esimeste ajajoont.

Kolmas peatükk on 1-7 aastase lapse argihetkede ülesse kirjutamiseks ja piltide kleepimiseks. Iga aasta juurde saab kokkuvõtlikult kirjutada, mis lapsele meeldib, ei meeldi, milline on tema sõnavara, lemmikud tegevused või mänguasjad, parimad sõbrad ja tervis.

Neljas peatükk on jäetud oluliste arenguetappide kokkuvõtteks nagu lasteaed ja kool, huvitegevus ja saavutused. Kirjutada saab nii unest, hammastest kui ka iseseisvuse saavutamisest potitrennil ning millised on lapse lemmiktoidud ja söömisharjumused. Kõige lõppu saab joonistada või kleepida käe- ja jalajäljed.

Beebiraamatut “Väike raamat minust” on lihtne täita. Raamatu täitja saab ise otsustada, kas soovib lisada rohkem pilte või kirjutada mälestusi. Ruumi on jäetud mõlema jaoks.

Menüü