Hooandjas Pesapuu OÜ projekt

RAAMAT "Õnnelik naine, õnnelik ema."

Mis on raamatu eesmärk?

Selle raamatuga on minu soov näidata Sulle, kuidas on võimalik ületada enda hirmud, lahti lasta minevikust ning tulla teadlikult tagasi siia, praegusesse ellu. Ma näitan sulle, kuidas on võimalik vaatenurka muutes ükskõik milline mineviku lugu pöörata enda kasuks. Sinu elu on siin ja praegu ja tahab elamist. Luba ma viin sind teekonnale, kus ükski mineviku sündmus ei piira sinu tänast õnne.

Lisaks on suur soov selle raamatuga puudutada väga valusat aga kahjuks jätkuvalt kestvat perevägivalla teemat ühiskonnas.

Kingitused Hooandjas

Sul on võimalik erinevate pakettide seast valida raamatu kirjastamise toetus või saad valida ka nii raamatu kui ka kogukonnaga liitumise, sest see, millest me räägime kogukonnas, see toetab Sind igapäevaselt emaks ja naiseks olemises.  

Mis ma Hooandjate toetusega teen?

Sul on võimalik erinevate pakettide seast valida raamatu kirjastamise toetus või saad valida ka nii raamatu kui ka kogukonnaga liitumise, sest see, millest me räägime kogukonnas, see toetab Sind igapäevaselt emaks ja naiseks olemises.  

5000 euroga katan ära osaliselt toimetaja, kujundaja ja osaliselt 200 raamatu trükikulud.
6000 euroga katan ära toimetaja, kujundaja ja osaliselt 400 raamatu trükikulud.
7000 euroga katan ära toimetaja, kujundaja ja osaliselt 600 raamatu trükikulud.
8000 euroga katan ära toimetaja, kujundaja ja osaliselt 800 raamatu trükikulud.

Raamatu ilmumine on hetkel planeeritud kõige hiljemalt märtsis 2023. aastal. Trükisooja raamatu täpse ilmumise kuupäeva saan Sulle anda orienteeruvalt pärast Hooandja projekti lõppu. Kindlasti on plaanis korraldada lugejatega silmast-silma kohtumised raamatuesitlusel ning samuti mõned virtuaalsed kohtumised.

Ma olen väga tänulik Sinu panuse eest 🙂

Aitäh Sulle ja kohtumisteni raamatu veergudel ning virtuaalselt või päriselus 🙂

Mariliis Lukk, “Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukonna looja

 

Minu tegemisi ja väljakutseid ema, naise, partneri ja ettevõtjana saad jälgida Instagramis @pesapuuperekeskus kontolt.

 

RAAMATU PROOVILUGEJAD KIRJUTAVAD

Kes on Mariliis?

Ma olen kolme väikese lapse ema. Mul on kodus 7 aastane tütar, 5 aastane poeg ning 1 aastane tütar. 

 

Ma olen loonud laste kõrvalt perede toetuseks ettevõtte Pesapuu Perekeskus, mille kaudu pakun lapsevanematele tuge iseenda ja lapse arengut toetavate veebiloengute näol.

Olen loonud Eesti esimese virtuaalse kogukonna “Õnnelik naine, õnnelik ema”enesearengut armastavatele emadele ja naistele. Kogukonna külalisteks on olnud tuntud eksperdid nagu näiteks Epp Kärsin, Tiina Tiitus, Ingvar Villido, Raivo Juhanson, Kristel Kruustük, Ants Rootslane, Jesper Parve, Signe Ventsel, Tiina Saar-Veelmaa, Kati Torim, Karolin Tsarski, Elina Ojastu, Jekaterina Tint, Katrin Alujev jpt.

Minu mõttest on alguse saanud inspiratsioonipäevad veebis “Õnnelik naine, õnnelik ema”, mida olen korraldanud juba kolm korda. Üritusi on veebis vaadatud 25 000 korda ning need on saanud üle tuhande positiivse tagasiside.

Raamat toetab emasid ja naisi iseenda väärtustamisel ning juhib tähelepanu perevägivallale.

Mul on sulle suur-suur palve. Palun väga sinu toetust Hooandjas esimesel võimalusel minu esimese raamatu väljaandmiseks.

 Copyright Pesapuu Perekeskus 2022