Tule ja tantsi mõnuga!
Tee tasuta tutvust erinevate tantsustiilidega!
Hakka tantsima ning muutu osavamaks ja enesekindlamaks!
 
16. detsembril toimub Pesapuu Perekeskuses (uues Peetri keskuses) tasuta tantsupäev, kus lapsed, noored ja täiskasvanud saavad peagiavatavaid tantsutrenne ise järgi proovida. Eelnev tantsukogemus pole oluline, tule kohale ja saad ühe ägeda kogemuse!
 
S&K DANCE WORLD treeneriteks on tantsuõpetajatest rahvusvaheline abielupaar Kaidi ja Salah. Salah on endine Kairo ooperiteatri balletipedagoog ning Kaidi Tallinna Ülikooli koreograafiaosakonna vilistlane. Trennid on samaaegselt nii inglise kui ka eesti keeles.
 
Proovida saab neid tantsustiile:
 
BALLETT LASTELE (al. 6 eluaastast)
16. detsember 14.00-14.30
Ballett arendab lapsi nii füüsiliselt kui ka vaimselt: lisaks kehalisele treeningule arendatakse ka mälu, keskendumisvõimet, musikaalsust. Laps saab suurepärase kehahoiaku ja sellega koos ka uue enesekindluse
 
KÔHUTANTS NOORTELE (al. 10 eluaastast)
16. detsember 14.45 – 15.15
Tunnis õpitakse pehmet ja naiselikku kõhutantsu, mis treenib kogu keha ja eriti kõhupiirkonda, aga ka eksootilisi Araabiamaade rahvatantse. Kõike seda väga kauni ja rütmilise idamaise muusika saatel!
 
HIP-HOP NOORTELE (al. 10 eluaastast)
16. detsember 15.30 – 16.00
Hip-hop tants on mõnus viis kuidas oma energiat ja emotsioone tantsu läbi välja elada! Lapsed saavad mõõduka füüsilise koormuse, õpivad kehalist koordinatsiooni, rütmitunnet aga ka lavalist eneseväljendust. See on üks kreisi tantsutrenn hip-hop muusikaga!
 
KAASAEGNE TANTS TÄISKASVANUTELE
16. detsember 17.45 – 18.15
Kaasaegse tantsu trennis tehaks nii huvitavat põrandatehnikat kui ka tantsukombinatsioone püsti. Oluline on pingutuse-lõdvestuse ja hingamise kasutamine liikumise ajal. Kaasaegne tants õpetab oma keha kuulama!
 
Registreeri tutvumistrenni saates e-maili skdanceworld@hotmail.com või Peetri noortekeskuses kohapeal.
NB! Kohtade arv on piiratud ja jätkub neid vaid kiirematele!