Spordimassaaž on süsteemse treeningu osa, mida tehakse sportlase füüsilise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks valmistumisel kui ka väsimusega võitlemisel. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.

Spordimassaazi primaarsed ja sekundaarsed mõjud.

Primaarsed mõjud osutavad sportlase füsioloogilistele ja psühholoogilistele seisunditele, kaasates: 

 • Paranenud vedelike tsirkulatsiooni
 • Lihaste lõdvestuse
 • üldise lõdvestuse
 • Lihaste ja sidekoe funksionaalse eraldumise
 • Armkoe formeerumise
 • Sidekoe normaliseerumise
 • Paranenud vaimse võimekuse

Sekundaarsed mõjud osutavad võimetega seotud seisunditele, kaasates

 • Suurenenud energia
 • Vedelike liikuvuse
 • Suurema painduvuse ja liigeste kiirema taastumise
 • Valu alanemise
 • Sobiva emotsionaalse tasakaalu

Spordimassaaži käigus kasutatakse peale klassikalisest massaažist tulenevaid võtteid veel naagu muljumist, väänamist, löökvõtteid, vibratsioon ja raputusvõtteid ja venitusi koos sügavhingamisega, asend lõõgastust ja manuaalset kompressiooni.

KES MA OLEN? ????‍♂️ Minu nimi on Reemet Pirk (34) ning õpin alates 2018. aasta sügisest Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis massööriks. Lõpetan õpingud 2021. aasta veebruaris omandades 5. kvalifikatsioonitaseme massööri kutse. Vabal ajal armastan sportimist, pere ja sõpradega aega veeta ning avastada nendega koos uusi paiku. Hindan väga ausust, usaldusväärsust ja kindlameelsust, väärtustades neid omadusi ka enda tutvusringkonnas.

KUIDAS JÕUDSIN MASSAAŽINI?????‍♂️ Huvi massaaži vastu tekkis juba ligi 10 aastat tagasi, kuid kiire elutempo tõttu jõudsin esimeste YouTube’i õppevideoteni alles umbes aastal 2015, kui esimesi võtteid ja nippe hakkasin praktiseerima pereliikmete peal.

MIDA OLEN TEINUD? ???? Olen pea kogu oma täiskasvanuea ehk 14 aastat olnud seotud Kaitseväega, olles mitmekordne missiooniveteran ning olnud tegev ka korrakaitse ja turva valdkonnas. Oma igapäevatöö kõrvalt soovisin alustada õpinguid alal, mis oleks totaalselt erinev minu palgatööst ja mida saaksin praktiseerida ka selle väliselt.

MIKS MA SEDA TEEN? ❤️ Massaaži puhul paelub mind see, et ma saan reaalselt oma kätega inimestele head teha ja pakkuda neile kvaliteetset teenust. Kuulan alati ära kliendi mure või valukoha ning vastavalt sellele planeerin temaga koostöös taastusravi kava või valime lõõgastava toimega massaaži. Tänaseks olen õppinud seitset erinevat liiki massaaži ning täiendan end pidevalt nii uute massaaži liikide kui ka võtete näol. Kuna olen omandanud ka parameediku 3. taseme kvalifikatsiooni, täiendab see massaaži tegemist ja vastupidi.

KUS MA SEDA TEEN? ???? Töid teostan Peetri Keskuses (Küti tee 4) asuvas Pesapuu Perekeskuse kaasaegsetes ruumides. Kuni broneerimissüsteemi valmimiseni saab aegu broneerida kirjutades mulle Messengeri sõnum.

????️ 30 € / 1 tund või 42 € / 1,5 tundi.

Teenuse broneerimiseks kirjuta reemet.pirk@gmail.com ????

Leia meid Facebookist.