Rasedate võimlemine Peetris, Rae vallas! Beebiootusaegne treening sobib naistele igas raseduse faasis. Tunni ülesehitus sarnaneb tavalisele jõutreeningule ja kestab 45 minutit.

Raseduse ajal on tähtis aktiivsuse säilitamine, mitte uute rekordite purustamine. Selleks, et saaksid ootusajal enda füüsist hoida on hea tulla rasedatele mõeldud trenni.

Klassikalisest rasedate trennist erineb pakutav selle poolest, et tegemist on siiski üldfüüsilise lihastreeninguga. Trenni ülesehitus võimaldab kaasa teha olenemata raseduse kestvusest. Võimlemine aitab ennetada ja leevendada rasedusvaevusi.

Ootusaegne treening annab võimaluse säilitada füüsiline aktiivsus ka raseduse ajal ning valmistuda sünnituseks, samuti kiirendab sünnitusjärgset taastumist. Trennis osalemine annab positiivse laengu nii endale kui ka kõhubeebile

Millal?
Teisipäeva õhtuti kell 19.00-19.45.
 
Kus?
Rae vallas Peetris, Peetri Keskuse II korrusel Pesapuu Perekeskuses.
Registreerimine
Registreerimiseks kirjuta liinadavodova@gmail.com või pane üritusele kirja “osalen/attend“, siis oskan Sinuga arvestada

Kes on Liina Davõdova?

Tegutsen nii laste kui ka täiskasvanute treenerina ja olen täiendanud end mitmete koolituste ning vastava kirjandusega.
Olen ka toitumisnõustaja, eriti paneb südame põksuma just laste toitumine (sh lisatoiduga alustamine, näputoit, kuid ka täiskasvanute toiduvalikute tervislikumaks muutmine).

Hetkel on põhitööks 2 väikelapse kasvatamine. Aktiivne elustiil käib minuga alati kaasas ja proovin ka lapsi sellesse kaasata. Lisaks käin andmas toitumisteemalisi loengud ja annan väikese koormusega trenne.

Küsimuste korral võid julgelt kirjutada liinadavodova@gmail.com või helistada +372 5887 3585 (Liina).

Info leiad ka Facebookist.