kuupõhine pakett "Õnnelik naine, õnnelik ema"

“Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukond on mõeldud just sulle, kui soovid olla enesest teadlikum naine, õnnelikum ema ning armastav kaaslane oma lastele ja kaasteelistele. 

Kogukonnas saad oma ala ekspertidelt ja inspireerijatelt teadmisi, mis aitavad sul muuta oma elu veel täisväärtuslikumaks ning leiad tasakaalu erinevates eluvaldkondades ja rollides, mida igapäevaselt kannad. 

Sinu liitumine sisaldab:

  • 27. aprillil 2021 toimunud inspiratsioonipäeva “Õnnelik naine, õnnelik mina” vol 1 intervjuudele: Epp Kärsin, Tiina Tiitus, Jesper Parve, Raivo ja Kristel Juhanson, Tia Kuusk, Katre Rajur ja Kristiina Laasi. 

  • 15. juunil 2021 toimunud inspiratsioonipäeva “Õnnelik naine, õnnelik mina” vol 2 intervjuudele: Kati Torim, Ants Rootslane, Karolin Tsarski, Kristel Kruustükk, Pamela Maran ja Elina Ojastu. 

  • 3. veebruaril 2022 toimunud inspiratsioonipäeva “Õnnelik naine, õnnelik mina vol. 3” intervjuudele: Ingvar Villido, Liina Vettik, Katrin Alujev, Tom Valsberg, Marge R. Tava, Karolin Tsarski, Epp Priimägi ja Dali Getter Karat.

“Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukond kuupõhine pakett

29 € 19 €/kuus

OLULINE INFO!

Kuutasupõhise paketi puhul pead arvestama, et igakuised maksed lähevad Sinu kontolt maha automaatselt!

Kui sul on küsimusi või soovid saada lisainformatsiooni, kirjuta meile:

info@pesapuuperekeskus.ee

Helista õnnelike perede haldjale Mariliisile +372 527 0882