Skip to content

“Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukond

Ühendab emad, selleks et koos paremini tasakaalustatud ja harmoonilise elu suunas liikuda ning end emadusse mitte ära “kaotada.”

LIITUDA SAAD VEEL KUNI 9. DETSEMBRINI!

00
Päeva
00
Tundi
00
Minutit

Taasleia või loo harmooniline suhe iseendaga
turvalises ja toetavas emadele suunatud kogukonnas,
et olla õnnelik naine ja õnnelik ema.

Mis on virtuaalne “Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukond?

See on emade võrgustik, mis ühendab sarnaselt mõtlevaid naisi, 

et koos paremini tasakaalustatud elu ja arengu suunas liikuda.

Meie aitame hinnanguvaba grupi kaudu emadel (taas)leida harmooniline suhe iseendaga ning leida õiged viisid oma elu teadlikumaks juhtimiseks. Me ei ütle, kuidas asjad peaksid käima, kuid avame erinevad eluvaldkonna arenguteemad mitmete nurkade alt, selleks, et sina leiaksid endale sobiva. 

 Olles kogukonnas, ei tunne Sa, et oled oma murega üksi. Meie toetame Sind. Hinnanguvabalt.

Olles “Õnnelik naine, õnnelik ema” kogukonna LIIGE, saad iga kuu erinevatelt oma ala inspireerivatelt ekspertidelt praktilised tööriistad ning oskuseid, mis aitavad Sul luua harmoonilist suhet iseendaga ning oma elu paremini juhtida.

Mida "Õnnelik naine, õnnelik ema" kogukond
Sulle annab?

Aitab Sind emaks kasvamise teekonnal.
Saad teada, kuidas ennast emadusse mitte ära "kaotada." Oskad ennast juhtida, et olla naisena tasakaalus, samas olla teadlikum ema ja partner oma kaaslasele. Jagame häkke, kuidas võitu saada väsimusest ja kurnatusest.
See on sarnaselt mõtlevate emade ja naiste kogukond.
Ühendud teiste sarnaste naiste ja emadega. Hinnanguvabalt. Südamest südamesse.
Saad endale tööriistad ja praktilised oskused, millega oma emotsioone ja seisundeid paremini juhtida.
Naise, ema energiast ja väest sõltub kogu pere heaolu. Sinu emotsioonid kanduvad üle tervele perele, sh. ka lastele. Osates ennast juhtida, suudad sa palju paremini luua kontakti oma partneri ja lastega ning elada õnnelikku ja harmoonilist elu ka kaose keskel.
Aitab Sul saada paremat kontakti iseendaga ning (taas)leida oma naiselik vägi.
Sa oled kõikvõimas naine. Sulle on eluga kaasa antud vägi, mille olemasolust sul ehk aimugi pole. Sina oled Looja, hoolid ja armastad ning tänu sinule püsib maailmas headus ja armastus. Aitame sul selle väe (taas)üles leida.
Saad turvalises keskkonnas jagada oma mõtteid, muresid, rõõme ning kogemusi.
Igakuine toetuskõne koos praktiliste ja toetavate harjutustega, mida saad koheselt oma ellu rakendada.
Saad igakuiselt osa ekspertide veebiloengutest, kes aitavad kohe elluviidavate praktiliste teadmistega ja avavad uusi vaatenurki teemadele sinu elus.
Meie ei ütle, mis on õige ja mis on vale või kuidas peaksid enda elu elama. Infot ja nõuandjaid on niigi liiga palju. Meie koondame kokku parimad praktikad (ja praktikud) ja mitmekülgsed vaatenurgad ning aitame sul leida just sulle sobiva viisi õnnelikuma elu poole liikumiseks.

Olen tasakaalus

naine, ema, tütar, sõbranna, partner,

sest mind ümbritseb

kogukond

Kellele on kogukond
"Õnnelik naine, õnnelik ema" mõeldud?

Naisele, kes on sihikindel ning pühendunud saama parimaks versiooniks iseendast.

Naisele, kes on väsinud käimast sama rada, mis ellu muutusi ei too.

Naisele, kelle jaoks on pere, tasakaal ja areng fookuses, sest ta saab aru, et kõik muutused algavad iseendast.

Naisele, kes ei karda enda sisse vaadata ja kes ei karda muutusi

Mida "Õnnelik naine, õnnelik ema" kogukonna programmiga liitudes saan?

 • Igal kuul on fookuses üks isikliku arengu teema, mis toetab parema suhte loomist iseendaga. 
 • Iga kuu vähemalt kaks veebiloengut eksperdiga, kus saad küsida kohe ka küsimusi.
 • Juurdepääs kõigile eelnevatele kogukonna veebiloengute salvestustele (üle 20 inspireeriva intervjuu).
 • Juurdepääs ainult liikmetele mõeldud privaatsesse Facebook’i grupile “Õnnelik naine, õnnelik ema”.
 • Iga kuu tuleb kogukonnas tasuta ühe enesearengu või lastekasvatusliku raamatu või koolituse/loengu lühikokkuvõte (video või blogiloona)
 • Kui vajad personaalset lahendust, saame koostöös oma ekspertidega sind edasi aidata.
 • Võimalusel ka silmast-silma kohtumised ja koos väestavatel üritustel käimine

Kogukond ei sobi Sulle kui:

 • Enda arendamine pole hetkel Sinu fookus.
 • Sa ei tunne virtuaalselt ennast koduselt.
 • Kui Sa ei soovi oma elu eest ise vastutada
 • Soovid tegeleda enda murede/väljakutsetega privaatselt.
 • Kui tunned, et Sinu elus on kõik täpselt nii nagu olema peab. 

Kogukonna peamine eesmärk on koolitada Sind mõtlema, käituma ja tegema arukaid otsuseid nii, et Sinu erinevad eluvaldkonnad on harmoonias.

Millistel teemadel "Õnnelik naine, õnnelik ema"
kogukonnas vestleme?

Naiselikkus

Naisenergia tähistab konkreetset omaduste kogumit, mida peetakse meheliku energiaga seotud omaduste vastandiks. Naiselik energia on jõud. Naiselik olemus on vool. See on täiuslikkus. See on sära ja see on elujõud ise. See on vaistlik metsik loodus, mis kõigil naistel on. See on seletamatu teadmine. See on kaos ja kõrb. Arendades oma naiselikkust, suudad elus saavutada kõike, mida soovid.

Seksuaalsus

Seksuaalsus on inimeseks olemise lahutamatu osa. Armastus, kiindumus ja seksuaalne lähedus aitavad kaasa tervislikele suhetele ja individuaalsele heaolule. Kuid koos meie inimliku seksuaalsuse positiivsete külgedega on ka haigusi, segaseid emotsioone ja soovimatuid tagajärgi, mis võivad mõjutada meie seksuaaltervist.

Paarisuhe

Teadlik paarisuhe. Meie. Tingimustevaba. Armastus ei saa õitseda seal, kus on nõudmised, ootused, hirmud, tahtmised, kontrollimine. Ta soovib elada paigas, kus on usaldus, hellus, hoolimine, mõistmine ja vaba tahte alusel koosolemine. Õppides armastama tingimusteta, saab see tunne sinu olemuse osaks, see ei teki ega kao välistest teguritest tulenevatel põhjustel.

Sõprus​

"Sõprade leidmine" pole lihtsalt asi, mida me oma lastele esimesel koolipäeval soovitame teha - positiivsed sõprussuhted on olulised ka täiskasvanute jaoks. Olles avatud ja empaatiline, suudad luua sõprussuhteid, mis kestavad ning rikastavd sinu elu.

Perekond

Pere seisneb tugevate suhete loomises ning mõtte- ja kuuluvustunde pakkumises. Pered peaksid olema tingimusteta armastuse allikaks ja ressurss meile kõigile elu muutuste ja väljakutsetega toimetulemiseks.
Tervetes peredes saavad lapsed teada, mida tähendab olla õnnelikult kooselus naine või mees koos hea isa või ema omadustega.

Eneseareng

Enesetäiendamise teekond on pidev õppimise protsess. See annab sulle võimaluse oma tugevusi ja nõrkusi hinnata ning nende kallal töötada. Sa kasvad inimesena, samal ajal kui kasvatad oma oskusi, parandad eneseteadlikkust ja suurendad enesekindlust.

Raha uskumused

Kes meist tahab elada elu "palgapäevast palgapäevani?" No ei taha, aga miskipärast suur osa peredest seda teeb. Selline eluviis tekitab palju pingeid peresuhetesse ja ebakindlust tuleviku ees. Kogukonnas tegeleme sügavamalt uskumustega raha kohta, mis takistavad sul loomaks rahalist küllust ning liigume lõpuks ka praktilise plaani juurde, mida saad igapäevaelus rakendada ning saad oma pere rahaasjad kontrolli alla.

Iseseisvus naisena

Naise roll tänapäeva ühiskonnas on ühe sajandiga kardinaalselt muutunud. Kui kunagi oli kogukonnal lapse kasvatamisel suur roll, siis täna seisame pigem silmitsi sellega, et kuidas üksi hakkama saada kõikide seatud ootuste ja rollidega. Kogukonnas võtame fookusesse selle, et kuidas elada õnnelikku ja stressivaba pereelu, iseend seejuures ära unustamata.