Peale väga erilist kogemust – sünnitust (või ka keisrilõiget) – võtab taastumine vahel vähem, vahel rohkem aega. Kindlasti saame siin ise ka kaasa aidata, jätmata kõrvale seejuures pisitibu! Vastupidi – ka koos temaga on tore enda heaks midagi teha.

Oled oodatud Peetri Keskuses Pesapuu Perekeskusesse alates 9. septembrist neljapäeviti kell 16:00 – 17:15!
Kellele: Emmed beebidega alates 2 kuud, kuni 2-aastani.

BEEBILE KAASA: Oma rätik/tekike ja oma mänguasi või paar. Juba lisasööki saavale beebile ka midagi juua kaasa.
EMMELE KAASA: Mugavad riided. Samuti võid kaasa võtta kõik oma küsimused ja nii mured, kui rõõmud! 🙂
OSALUSTASU: üks kord 10€ ja 5 x kaart 45€ (kehtib 3 kuud)

REGISTREERIMISEKS: anjani1008@gmail.com

ROHKEM INFOT JUHENDAJA JA TUNDIDE KOHTA:
www.studio108.ee/ema-beebi-jooga

Mida teeme Ema&beebi joogatundides?
EMMED teevad jooga- ja ka hingamisharjutusi, põhifookusega sünnitusest taastumisel ja süvalihaste treeningul, mis aitab eriti just kõhupiirkonna taastumisele kaasa ja ka selga terve ja tugevana hoida.
NB! Diastaasi korral ideaalne treening!!!
Samuti vabastame pehmete masseerivate venituste abil igapäevaseid pingeid turjast, õlgadest, seljast. Tunnis õpime harjutuste kõrvalt ka kogu eluks kasulikke teadmisi sellest, kuidas toimib meie keha, mis muutused naise keha läbib koos emaks saamisega ja seda iga kord uuesti! Trenni võib ema tulla ka üksi, ilma lapseta. Lisaks harjutustele ka jagame nii rõõme kui muresid, imetamisnõustaja ja doula juhendatud tundides saad tuge erinevates küsimustes nii sinu enda, kui beebiga seotud teemadel.

BEEBID ja MAIMIKUD (2-kuust kuni 2-aastani) armastavad enamasti emme kehaga kontaktis olla ja üheskoos teha pehmelt kiikuvaid joogaharjutusi, väiksemad ka lihtsalt lesida ema kõrval, kui teeme just emmedele suunatud harjutusi. Vabalt võib selle tunni ajal ka titat imetada – on olemas isegi paar harjutust just selleks ajaks! 🙂
Roomavad, käputavad või kõndivad lapsed mängivad tunnis pisut juba ka omavahel, üksteise mänguasjad on ju nii põnevad! Samas kaasame neidki ikka oma mängulistesse joogaliikumistesse, kohe kui lapsel selleks huvi tekib.

Juhendaja Aale-Triinu endast:
“Olen joogaõpetaja ja doula ehk pere- ja sünitoetaja. Minu kirg ja ka üks missioone on tuua naisteni võimalused kergemini kulgevateks sünnitusteks ja tõhusamaks sünnitusjärgseks taastumiseks.
Aastast 2006 olen iganädalaselt juhendanud lapseootel joogat ja aidanud sünnituseks valmistuda kokku ligi 1000 naisel. Peale teise lapse sündi, 2014. aastal, kasvas minu tundidest loomulikuna välja ka sünnitusjärgne jooga emadele koos beebidega. See tund on minu jaoks midagi, mida viin läbi suurima pühendumisega naise heaoluks.
Olen kolme lapse ema, olles teadlikult pidevalt täiendanud end nii rasedusaegse kui naise peale sünnitust perioodi tervise teemadel – läbinud ka põhjaliku aastase õppe sertifitseeritud pere- ja sünnitoetajaks ehk doulaks, samuti imetamisnõustajaks. Täiendkoolitusena olen viimaste aastate jooksul läbinud Spinning Babies® sünnitusi abistavad tehnikad ning diastaasi- ja kinesioteipimise koolitused.

Ürituse Facebookist leiad siit.

Olen rõõmuga olemas naiste jaoks emaduse väljakutsuval südametarkuse teel!

Aale-Triinu