Folgiringis lauldakse, tantsitakse, loetakse liisusalme, mängitakse laulumänge, tutvutakse rahvapillidega ja tehakse veel palju muud.

Folgiringi juhendaja Astrid Nõlvak on professionaalne eesti rahvamuusik ning rahvamuusikaõpetaja. Lisaks pillimängule ja rahvamuusikaõpetaja tööle on ta ka pärimusmuusikafestivali Hiiu Folk peakorraldaja ja programmijuht. 

Folgitunnid on kindla struktuuriga, mängulised ning väga arendavad nii lapsele kui ka vanemale. Eelmisel hooajal toimusid tunnid Kadriorus ning olid väga populaarsed. Lisaks on Tallinnas veel mõned folgitunnid, mille grupid täituvad tänaseks väga kiiresti. Tund sobib Sulle ka siis kui sa folgihuviline pole 😉 

????Folklooritundi on oodatud 6kuused – 5aastased lapsed koos ema-isa või vanaema-vanaisaga või hoidjaga. Kui tund Sulle ja lapsele sobib, siis on lapse arengu seisukohalt oluline, et käiksid seal regulaarselt. Vaata ka sündmust Facebookis

TUTVUMISTUND 

Ega mis seal ikka. Enne teada ei saa, kui ise pole proovinud, eks? 😉 Seepärast pakume Sulle võimalust tulla tutvumistundi 27. augustil kell 11:00 PEREGRUPP 6kuused beebid – 5aastased lapsed. 

????27.08.19 Mängutoas Luff (Vana-Tartu mnt 18) ja alates 18.11.19 Pesapuu Perekeskuses, Küti tee 4. 

????TASUMINE

Teeme seekord asja väga lihtsaks 🙂 Palun registreeri end meili teel (mariliis@pesapuupereklubi.ee), tule lihtsalt kohale ja tasu kohapeal sularahas 8€. 

ERIPAKKUMINE SÕBRALE

Tule koos sõbraga ja maksate kahepeale kõigest 12 eurot!

Laulmiseni 🙂