fbpx

Puu kasvab. Sinu pere kasvab. Meie kasvame.

WANTED! Rõõmsate klientide spetsialist, ae-ae, kus Sa oled?

Tõsi, me oleme nüüd Piretiga sealmaal, et saime aru, et kahekesi me kõigega hakkama ei saa 😛 Meie oleme elurõõmsad, uutele väljakutsetele ja võimalustele avatud. Tule too meie tiimi veelgi enam sära ja energiat 🙂 Uus hooaeg on ukse taga ja vajab Sinu ided, planeerimist ja elluviimist 🙂

  • Kas Sina soovid tööd, mida saad teha, kus iganes on internetiühendus? Näiteks maal vanaema juures või suvel kasvõi rannas.
  • Või tahaksid hoopis saada kogemust projektide juhtimisel ja elluviimisel ning peredele mitmesuguste loengute, koolituste ja ürituste korraldamisel. 
  • Sulle päriselt meeldib klienti igapäevaselt aidata, soojus ja sõbralikkus tulevad südamest.
  • Kliendi tagasiside on meie suurim väärtus. Sinul on võimalus juhtida ja ellu viia kliendi tagasiside projekte.
  • Oled huvitatud uute oskuste omandamisest nagu näiteks kodulehe, broneerimissüsteemi ja e-poe haldamine WordPressis.
  • Turundusprojektides osalemine ja koostöösuhete loomine on sinu jaoks võimalus suhelda uute ja ägedate inimestega ning uudseid asju ellu viia.
  • Oled mõelnud, et kuidas see ettevõtte ülesehitamine käib ja tahaksid proovida? See tähendab, et sa näed suuremat pilti ja lood koos meiega süsteemi ettevõtte efektiivsemaks toimimiseks. Ahjaa, statistika, rapordid ja sekka ka pisut “tüütumad” pisitegevused käivad süsteemi loomisega käsikäes.

Meie hoolime Eesti peredest ja soovime neid nende arenguteekonnal aidata ning oleme suhtumisega, et maailma saab muuta alustades iseendast 🙂

Tegelikult kõige selle elluviimiseks vajad sa tahtmist, kirjaoskust ja 2-3h vaba aega igapäevaselt.

Me täiesti mõistame, et sul on ka oma elu, seega meie poolt pakutu sobib sulle ka siis kui käid koolis, mujal tööl, soovid ajutist tööd või oled üldse kodune 🙂 Meie tiimiga võid liituda kohe täna. 

Rõõm tutvuda Sinuga, mina olen Mariliis🙂

Kirjuta, joonista, saada video või helista mulle. Lähme koos lõunale 🙂

mariliis@pesapuupereklubi.ee

+372 527 0882

PS: Ootan Sinu kontaktivõttu kuni 27. maini 🙂

Menüü