Ajurveeda massaaž jalgadega on traditsioonilise jooga üks osa. Massaaž aitab hoida head tervist, säilitada keha elastsust, eemaldades toksiine ning parandades ainevahetust. Lihaste hea toonus on oluline jooga asanates ja igapäevaelus olenemata vanusest. Tekitab hea meeleolu ja annab positiivse impulsi! Kestus 30 min.

*Massaaži teostatakse jalgadega ning matil põrandal.

*Tule massaaži mugavate riietega.

Millal? 

Aegu saab ette broneerida esmaspäevaks alates kella 18:30st ja teisipäevaks alates kella 19:00-st.

Maksumus? 

Massaaži hind on 25 €, püsiklientidele 20 €.

Registreerimine: 

Palun registreeri ennast telefoni teel +372 5624 0324 (Kaidi Kirss).

või energialaegas@gmail.com

Kes on Kaidi Kirss? 

2008 läbisin oma esimese massaažikursuse Saksa õpetaja Lokiano käe all. Seni olin massaaže praktiseerinud raamatute abil pereliikmete peal. Lokiano on mu õpetaja ja koostööpartner olnud palju aastaid. Olen sellest ajast läbi viinud massaažide töötubasid mitmetes suvelaagrites.

2013 läbisin traditsioonilise tantra jooga treeneri koolituse Indias. Lisaks õppisin seal ka ajurveeda jalgadega massaaži, mis oli igahommikuste praktikate osa.

Mul on olnud kursuste juhendajana rõõm näha, kuidas inimesed kogevad massaaži toimet nii saaja kui andja rollis. Huvitav on jälgida ja tunneteda, kuidas kogu kehas toimuvad muutused massaaži ajal. Kui klient naudib massaaži, siis naudin ka mina selle tegemist. Ehk väga heast massaažikogemusest võidavad kõik, nii massaaži saaja kui ka teostaja. See on suurepärane impulss mõlema jaoks. J

Minu massaažioskuste pagasisse kuuluvad energiaid tasakaalustav massaaž, Lomi-Lomi ja ajurveeda jalgadega massaaž. Viimase juurde olen jäänud selle lihtsuse ja tõhususe tõttu (jalgadega saab teostada nii tugevaid vajutusi kui ka lõdvestada keha). Samuti ei vaja jalgadega massaaž pikka ettevalmistust ja kestus on vaid 30 minutit. Igati sobilik meie kiirustavas maailmas.

Peale massaaži ja jooga, armastan tervislikke toite ja looduses viibimist.

Nüüd, kus minu 2 tütart on iseseisvad täiskasvanud noored naised, on mul rohkem aega jagada oma oskusi ja kogemusi teistega.

Armastusega

Kaidi Kirss